Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Madáriszony. Miért? Hogy...

Madáriszony. Miért? Hogy végezhetek vele?

Figyelt kérdés
az a baj, hogy félek a galamboktól. a többi madár nem vészes, de... ha meglátok egyet az utcán akkor inkább átmegyek a másik oldalra, nem merek leülni a padra, mert hátha odajön egy, a régi lakásomban a fürdőszobából hallottam a hangjukat mert ott volt a fészkük a közelben, néha láttam is egyet. nagyon rettegek! ha valakivel sétálok és arrafelé megyek ahol vannak, akkor nagyon elkezdek parázni, és gyorsan beszélek... de tuti megérzik a félelmemet! már kiskorom óta ez van, pedig állítólag még kiskoromban kergettem is őket, de nem tudom, hogy miért félek ennyire tőlük... már 16 leszek (amúgy lány vagyok) és még mindig... ez mitől van? mit tudnék tenni ellene?
2011. júl. 6. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy díszpintyet, papagájt vagy más barátságos madarat, és akkor talán sikerül vele megbarátkozni.
2011. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
csak ezt anyum nem engedi meg :/ régebben énis akartam papagájt...
2011. júl. 6. 13:10
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a helyzetem. Kiskorom óta utálom őket és félek tőlük. Én nem tettem semmit ellene gondolom ennek is meg van az oka 26 éve élek így és jó ez nekem. Talán próbálj pszichológussal beszélni. De szerintem a félelmeink egy része azért van, hogy megvédjen minket. Valaki egész életében fél a kígyóktól, pókoktól (én imádom őket) van aki a sötétségtől. Nem akar változtatni rajta... Mástól is félsz a madarakon kívül a madarakkal kapcsolatban (megcsípnek stb)?
2011. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem pont a megcsípés a baj... hanem úgy az egész... de sztem te érted :) félek a közelükben lenni, félek hogy megtámadnak, hozzám érnek... stb...
2011. júl. 6. 14:11
 5/20 anonim ***** válasza:
Légpuskával. :D:D:D
2011. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
na en a haziszarnyasokkal vagyok igy...a tavolsagot megtartom tolluk nem merek kozelukbe menni,ez kiskorom ota van igy.
2011. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
légpuskával jólvan :D és te sem tudod hogy miért van ez így? :/
2011. júl. 6. 19:26
 8/20 anonim ***** válasza:
Talán esetleg valami gyerekkori trauma? Én is e miatt félek a kaszáspókoktól. A légpuskás.
2011. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem emlékszem az a baj :/ előző életben vmi? (aki hisz ebben esetleg:))
2011. júl. 6. 20:10
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha elözö életedben giliszta voltál, akkor jó hogy félsz tölük! xD
2011. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!