Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerinted szellemet láttam?

Szerinted szellemet láttam?

Figyelt kérdés

Amikor aludtam akkor valami suttogást hallottam. Nagyon meg ijedtem.Amikor a falra néztem valami kék-piros foltokat láttam egy helyen.Nagyon be paráztam mert 3 hónapja meghalt a dédim.De hallottam valamit hogy aki 2000-be született látja az aurájukat és én 2000-be születtem.


:(


2011. máj. 24. 18:56
1 2
 11/13 anonim válasza:

erre annyit tudok mondani, hogy hallucináció!

nemrég megnéztem a Paranormal Activity című filmet, ezt követően egy hétre, nem jól aludtam, mert nem a megszokott időben feküdtem le és éjszaka arra ébredtem, hogy valami/valaki meglökte jó erősen a szobában lévő forgószéket aminek a nyikorgására ébredtem, mikor odanéztem, enyhén forogni láttam. Következő nap hasonló időpontban feküdtem le és ugyanez történt. Az ezt követő napont viszont a jól megszokott időpontban aludtam el, baromi fáradtan, kényelmesen mély álomba merültem, egész éjjel fel sem ébredtem, még a WC miatt sem, annyira fáradt voltam. Ez után nem tapasztaltam többet. Ebből az esetből én azt a következtetést vontam le, hogy ha hajlamos vagyok valamitől egy kicsit is parázni, akkor az ha félálomban vagyok könnyen előtörhet belőlem halucinánció formájában. Ez persze az én véleményem és abban hiszek ami valamilyen módon bizonyítható is. Szóval szerintem elhitted azt a 2000es baromságot, bemagyaráztad magadnak és a halálának érzelmileg megrázó híre rossz alvás eredményezett és többen is írták, hogy ilyenkor hajlamosak a hallucinációra.


Összegezve: hallucináltál!


és őszinte részvétem!

2011. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
energialenyomatokat láttál vagy lelkeket esetleg 4dimenziós lényeket
2011. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lényeg mikor születtél. Amúgy meg, az ember lát dolgokat a sötétben, mert a szemünk ilyen. Nem vagyok se biológus, se orvos, de enniyt még tudok.. De ha a dédidet is láttad volna..miért parázol tőle? Nem fog megenni, nem fog bántani, semmit nem csinálna..nem is tudna..nincs mitől tartanod, ha jóban voltál vele. Ha nem, akkor is csak a lelkiismereteddel kell elszámolnod.
2011. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!