Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan tudnék beparázni?...

Hogyan tudnék beparázni? Sehogy sem tudok rémálmotprodukálni.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek rémálmodni, de semmi sem segít. Számtalan horrorfilmet lát tam már, igazi élve lefejezős videót is hidegvérrel végignéztem. Semmi hatása, alszok mint a tej. Tudtok valami különlegeset mutatni?
2011. máj. 22. 00:25
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Jó neked. Én sokszor álmodok rosszat és az életem teszi tönkre.
2011. máj. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Embeeer, te beteg vagy...
2011. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ez annyira fake...amúgy ha elrontod a hasad, összeszel mindent, megdobod némi alkohollal, és úgy megnézel vmi filmet tal

n segít, esetleg ha beteg az ember, az megdobja...

2011. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nagy: "Nagyon szeretek rémálmodni." :D :D


Tényleg próbáld meg, hogy éjszaka tele tömöd magad. Én akkor szoktam, csak valahogy én ennek nem örülök.:D

2011. máj. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én sem, nyugi... Pedig én is nézek mindenféle filmet meg stb de semmi. De még ha esetleg álmodok valami rémálomnak nevezhetőt, azt sem úgy élem meg mint valami szörnyű dolgot... Ez van.
2011. máj. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel, hogy kb 8 órát alszol. Ébresztesd fel magad úgy 4 óra alvás után. Akkor szerintem emlékezni fogsz az álmodra. Ha szerencséd van, akkor rémálom lesz.
2011. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én mindig emlékszem az álmaimra mindegy mennyit alszok, van hogy mind a 3-4re emlékszem (kb mindig), de egyik sem szokott rémálom lenni.
2011. máj. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Vegyél egy nagyobb TV-t és ha lehet, akkor HD minőségben,

olyan hanggal nézd/hallgasd - amitől beszarsz!


Hidd el, minél élethűbb, annál jobban hat.

Ennél már csak az lenne szörnyűbb, ha jelen lennél.

Bár ki tudja - talán átvennéd a kést, amivel a nyakat vágják...

2011. máj. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
javaslom valamelyik komolyabb kisebbségi sor meglátogatását éjszaka. Hidd el hogy évekig rémálmaid lesznek, még nappal is rettegni fogsz. Esetleg valamelyik politikus képére koncentrálj. Mondjuk lesz egy viktor király koronázási szertartás. Nos én ez utóbbitól lehet már fel sem ebrednék mert az álomban kapott szívroham kihatna a valóságra os. Jó rettegést.
2011. máj. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szodoma 120 napja? Taxidermia?

Ha a horrort bírod, akkor lehet, hogy a romantikus filmek hatnak rád horrorként, vagy valami ilyesmi. Próbálkozhatsz azzal is.

2011. máj. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!