Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki az? (Bővebben lent)

Ki az? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ki az a "404" ? Mindenki rajta röhög, őt csúfolja. Bőven kérem a választ, Mi olyan dolgot tett ami miatt nevetséges?
2011. máj. 12. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nézz szét az ufó rovatban. Van egy tini lány aki kedveli ő írja tele vele a fórumot.
2011. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
404 egy ember, aki azért ezen névvel jár fel mert titkolódzik, ez a jelképe. Meditációs telepátiával felvete a kapcsolatot a krixkrax nevű trillió fényévnyire lévő fajjal és azóta chip segítségével, amit a fejébe ültettek állandó telepatikus kapcsolatban áll. Nagyon fél mindenkitől ezért nem válaszol senkinek sem. Fényérzékeny vagy csak depis és ezért nem mer nappal kimenni az utcára hanem alszik, csak éjjel él és ír mint a vámpírok vagy a zombik. A hozzászólásain szoktak nevetni és van egy tini lány aki kedveli, ami nem baj. De tudni kell, hogy nem néptömegek rajonganak érte, hanem csak egy hódolója van. Olvass vissza az ufó észlelés rovatban és olvashatod a hozzászólásait, amik eléggé irreálisak, de itt végülis ez a jó. :).
2011. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
00:46 ez a leírás egy kemény hallucinogén drog használó emberre illik.
2011. máj. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így már érthetővé válik miért hívja őket krixkraxoknak :D
2011. máj. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ő egy superhuman.
2011. máj. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állítólag kapcsolatban áll űrlényekkel. Hogy ez igaz-e, azt nem tudom, mert bizonyíték nincs rá, viszont én még egy kommentjében sem láttam, hogy valakire is rosszat mondott volna, vagy sértegetett volna valakit, sőt, egy nagyon kedves emberként nyilvánul meg. Még ha nem is igaz, amit mond, én akkor is sokkal többe nézem Őt emiatt, mint azokat, akik csak fikázni és sértegetni tudják a másikat, valamint agresszív magatartást mutatnak és imádnak lehülyézni olyanokat, akik semmi rosszat sem mondtak rájuk.
2011. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyanokat kommenteket írt amik többsége hülyeség, én őt emiatt nem ítélem el de azért írt olyanokat is amiktől még én is padlót fogtam. :(
2011. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hova szokott irogatni ez a nő? :) Linket plz! THX!
2011. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
iegn linket pls
2011. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!