Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » DNS sejtváltozás 2012-ben?

DNS sejtváltozás 2012-ben?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, melyben a bennfentesek szerint hírtelen DNS változás lesz. Ez mindent megmagyaráz. Most már értem, teljesen átlányegűl az emberiség ?


[link]


2011. ápr. 10. 22:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%

Úgy van! Meg aki kicsit tanult biokémiát, DNS szintézist stb., az tudja, hogy ha a DNS meg akar változni, ahhoz még millió-egy dolognak is meg kell változnia. Felborul minden mechanizmus, ami a szervezetben megy. A DNS meghatározza az élettani folyamatokat, de az élettani folyamatok által (is) jön létre a DNS, nincs elszigetelve.

A Nap energiája meg... gondolom az apróbb sérülésekre gondolsz. Azt még a kozmikus sugárzás, földi, természetes háttérsugárzás is okozza, de ezek ki is javítódnak rögtön, úgy van "kitalálva" a rendszer. Változhat persze a DNS, de ahogy mondod, ez egy nagyon hosszú folyamat, nem a mi időléptékünk.

2011. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
12%

Amikor elolvastam, teljesen elhittem, de hát nem igaz, hogy engem ilyen könnyen át lehet verni ilyenekkel XD


Személy szerint leszärom, hogy mi lesz 2012-ben, ha lesz valami, akkor majd jön, ha jönnie kell, ha meg nem, akkor ugyan úgy folytatom tovább az életem.

Én sem igazán értem, hogy ez miért olyan fontos az embereknek... Mi van akkor, ha jön a világ vége?? Akkor visszatekered az időt, hogy másképp csinálj dolgokat?! Semmit sem tudunk tenni a világ vége ellen, MÁR HA LESZ!

2011. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyeségget!:D
2011. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
szóval akkor 2012-ben világvége lesz,jönnek az ufók is meg DNS változás :D atyaég :D ebből már lassan lehetne csinálni egy filmet :D
2011. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Filmet már csináltak belőle ;)
2011. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
akor öszegzem: 2012 ben a DNS ünk megváltozik lerohannak az úfók és akor ennek következtébe ahogy a kelták josolták megnyilik a föld árvizek vulkkánikus aktivitások az egekbe szöknek és egy hatalmas napszél eléri a főldet ami felforosodik és a nap beszipant mindent a naprendszerben és a végén elfogy az égetnivalója és kiég... nos ha a Kelták tudták h jön a világ véga és ez amit felül leirtam mind bekövetkezik 1 év alatt akor mázli mert z UFO-k nak nem kell 1 halára itélt bolygó már az ufoktol nem kell tartani :) xD
2011. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Még egy-két fukushima-csernobila és rá se ismerünk majd az eredetire az tutter vágod?


elbűvölő átkag ember

2011. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

A Dns-ünk monumentális változásai realizálodnak meg álitják az evolúciós szelektálodást igy meg áll a kontinuitása.


flopilemez

2011. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

ha nem hiszed járj utána.

flopilemez

2011. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Igeeen!! Így már mindent értek!
2011. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!