Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » DNS sejtváltozás 2012-ben?

DNS sejtváltozás 2012-ben?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, melyben a bennfentesek szerint hírtelen DNS változás lesz. Ez mindent megmagyaráz. Most már értem, teljesen átlányegűl az emberiség ?


[link]


2011. ápr. 10. 22:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Te jó ég! 3 szálas DNS-ű gyerekek... a kormányok is azért nem működnek és a háborúk is azért vannak, mert megváltozik a DNS... Világos. :D

De az már gyanús volt, mikor említette ezeket a kutatásokat, kísérleteket, aztán mondja, hogy pszichológiát meg természetgyógyászatot végzett.

És még a cikk feléig sem jutottam. :D


Amúgy én eddig azt hittem, hogy a DNS azért dupla hélix, mert kétszer tekeredik spirálisan...


Tényleg nem rossz ez a cikk, kb. egálban van a "Jézus válaszol" bloggal.

2011. ápr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
igeeeeeeeen végre megkapom a teleportációs képességet amit már évek óta kérek a mikulástól.
2011. ápr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az jutott még eszembe, hogy kéne lassan csinálni már egy Best of 2012 gyűjteményt.
2011. ápr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"Sok minden túl van vízionálva ezekkel a témákkal kapcs.ban de én hiszek abban hogy lesz vmilyen változás.Érezhető csak a hülye ember nem látja..."


Köszönöm szépen a minősítést kedves hozzászóló,ezek szerint síkhülye vagyok.:D Elárulnád nekem,akár privátban is,hogy mit kellene látni?Légy szíves!Mert én csak azt látom,hogy egyre több önző és anyagias ember van a Földön.

2011. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Hát elég hihetetlen a cikk, de az tény, h az emberi DNS nem teljes, és fejlődhet, változhat. De az, hogy vizet önt a pohárba kéz nélkül...

"Nem lesznek betegségek, nem kell szükségszerűen meghalnunk. Képesek leszünk életfeladatunkat szenvedés nélkül, vidáman, szeretettel megtanulni. A régi rendszernek meg kell szűnnie, ez viszont nem fog spontán végbemenni, harcolni kell érte." - ez viszont 100%-osan így van. A gyógyszeres kezelés legnagyobb hibája, hogy sok esetben nem az okot szünteti meg, hanem a tünetet. Ha fáj a hátad valamiért, szedhetsz gyógyszert, a hátfájás elmúlhat, de az ok megmarad. Ez nem orvoslás.

2011. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Igen,jól mondta az előző...ráadásul nemcsak az a baj,hogy a tüneteket akarják megszüntetni az emberek,hanem az is,hogy a betegséget akarják megszüntetni,nem pedig az embert meggyógyítani...sokszor nem vizsgálják ki rendesen a beteget,hanem azt mondják,hogy ez meg ez a tünet,akkor ez a betegség...diagnosztizálás...pff...két különböző betegségnek is lehet ugyanaz a tünete,míg két egyforma tünetes ember küzdhet két különböző betegséggel...:S
2011. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

valaki megmagyarázza hogy mi a fene köze van a DNS nek a természetfeletti dolgokhoz?

szerintem a cikk írója túl sok x-men-t nézett.

2011. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

11.13as hát nem is tudom...én úgy ablokk látom mindenben az emberek gondolkodásában,senki nem találja a helyét,a rengeteg gyilkosságok erőszak..a fiatalok viselkedése...tudom hülye példa de pár éve még nem volt az amit tucat évesen csinálnak egy páran...úgy szerintem az egész világ megőrült egy ideje...a politika a rengeteg környeteti változás katasztrófa.és ezeket nem csak azért halljuk mert gyorsabb a hírközlés hanem mert valóban többb van belőlük...nos lehet hülye példákat hoztam fel 2012 ide vagy oda szerintem sok minden bejött de hogy mi lesz a végkifejlet kitudja...:)

Amúgy találtam olyan oldalrt a neten ahol egy fórumban már kb 2003 óta írnak ezekről a dolgokról 2012ről stb.Azért ez is érdekes mert pl a médiában csak olyan 3 éve kezdett el terjedni ez az egész.Miért nem előbb akkor?

Amúgy van az a mondás hogy akinek nem inge ne vegye magára a hozzászólásokat v ha mégis így érzi akkor csak nézzen körbe maga körül.:)

2011. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 3rdeye ***** válasza:
0%
a cikkben valóban vannak helytelen dolgok. a dns változás már folyamatban van, ami a nap energiájának köszönhető. ez egy kicsit hosszabb folyamat
2011. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy nagyon szórakoztató cikk volt :D

Most lehet, hogy én mondok hülyeséget, de a DNS egy kromoszómájának egy kicsi megváltozása is súlyos betegséget okozhat. Pl. Down-kór. Tehát, ha hirtelen az emberekben a helixek csak úgy fejlődnének meg változnának, akkor közel sem ilyenek lennének a tünetek, és a tudósok egyszerűen nem tudnák eltitkolni ezt a nagyközönség elől.

Szimplán be volt teázva a néni.

2011. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!