Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tegyek az energiavámpírral?

Mit tegyek az energiavámpírral?

Figyelt kérdés

Ha egy idegen próbálkozik ilyesmivel, többnyire nem okoz gondot, de közeli hozzátartozómra illik a leírás. Sehogy máshogy nem képes kapcsolatot teremteni velünk, mint folytonos parancsolgatással, veszekedés provokálásával. Panaszkodással, dührohamokkal, káromkodással igyekszik felhívni magára a figyelmet. Nagyon szeretném szeretni, de elég nehéz úgy, ha minden adandó alkalmat megragad arra, hogy ecsetelje, milyen szar a világ, rombolja az önbizalmam, lehülyézzen. Mikor hazajövök pár napra, olyan érzésem van, mintha víz alatt lennék, teljesen lelassulok, szellemileg és testileg is.


Hogyan védekezhetnék ellene? Sajnos nem látom a kiutat a helyzetből. Milyen vizualizációs technikát tudtok ajánlani, mire gondoljak? És mindezt hogyan tegyem úgy, hogy neki ne tűnjön fel, mennyire nem figyelek rá.

Kinek milyen tapasztalatai vannak energiavámpírral a családban?


2011. márc. 2. 16:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. márc. 2. 17:42
 12/21 anonim ***** válasza:

Adj neki energiát! A dumával akarja elérni, hogy megsajnáld, ekkor nyitottá válsz, s neki szabad az út.

Ilyenkor a Te energiádat veszi el, Te lefáradsz és rosszkedvű leszel.

Volt nekem is hasonló szitum, amit mások ajánlottak nem jöttek be.

Most úgy csinálom, hogy áramoltatom felé az energiát, -"ingyen van", hagy töltődjön, megnyugszik .

A miként: fejtető csakrán enged be a fényt és sugározd felé, ha nem indulna meg, arcodon egy kezdő pici mosolyt képez. Meg kell hogy induljon az energiaáramlás. Bátran adhatod, ez már nem a Tied, csak áramoltatod.

Próbáld ki, működik!

2011. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet! Esetleg tudnál róla bővebben írni?
2011. márc. 2. 22:51
 14/21 anonim ***** válasza:
Miről akarsz többet megtudni?
2011. márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hogyan kell energiát átadni? Hogyan tudom akkor is megcsinálni, ha épp magam is nagyon fáradt vagyok, rosszkedvű?
2011. márc. 3. 20:58
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem az ötletadó vagyok, de energiát csak kérned kell.Jönni fog magától.Ahogy éppen jól esik úgy kérd, a saját szavaiddal.Azután koncentrálj arra, hogy a kapott energiát felé sugárzod.Magyarul neki adod.Azt is képzeld el hogyan.Fény vagy valamilyen kötelék segítségével az mindegy.Mondom, ahogy jól esik elképzelned, és ha érzed, hogy elég, akkor köszönd meg.( magadban) :)

Mi a párommal így szoktuk és nekünk használ.Mondjuk én ráteszem a kezem, de ez a te esetedben kilőve.Mondjuk nem befolyásol semmit, hogy ráteszed a kezed vagy sem.Indirekt módon is működik. :) sok sikert

2011. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2011. márc. 4. 21:27
 18/21 anonim ***** válasza:

"Az ötlet adó" vagyok.

Könnyebb lett volna, többet írsz, de megpróbálom így. Amit már tudsz, azt vedd ismétlésnek.

Tény, hogy minden ember tud energiát levenni és átadni. Akár tudja akár nem, akár hiszi akár nem. Mindenkinek "alapfelszereltsége", úgy mint egy autónak a kormány, motor, a kerekek, vagy valamilyen kaszni.

A gondolatainkkal és érzéseinkkel aktiváljuk az energia áramlás mennyiségét és milyenségét.

Amit eltudunk képzelni az elindul a megvalósulás irányába, és létrejön, a támogatott energiától függően.

Tehát a gondolatainkkal teremtünk, és mindenki, jót vagy rosszat. Rajtunk múlik.

Mindennek és mindenkinek van energiamezője/aurája. Ezt már le lehet fényképezni, vagy párperces tanulással lehet látni. Különböző színek vannak, a mi esetünkbe maradjunk a vörösnél. Amikor konfliktus helyzetbe vagyunk,akkor az auránk vörössé válik, és megkezdjük a harcot az energiáért. A "győztes" viszi a másikét is...

A fizikai síkon ezalatt folyik a "Jól megmondom neki, te csak egy egy ilyen olyan vagy, az anyád..." kommunikáció.

Ez tudatos irányítással, megváltoztatható.

Semmi más nem kell hozzá, csak a gondolatod az érzelmeid irányítása és némi képzelőerő.

A mikéntet leírtam, annyival egészíteném ki, hogy a láthatatlan belsőmosolyt a tükör előtt párszor próbáld gyakorolni. Első alkalommal lehet, hogy pár perc kell hozzá, de mindig kevesebb idő kellesz hozza. Sokkal kevesebb idő kell hozzá mint azt most elképzeled! Hogy hogyan fogod megtapasztalni? Figyelj a szíved körüli részre és fogod érezni magadon a hangulatváltozást.

Ha továbbítod, hallgass az "ötletedre", bár melyik testrészeddel tudod adni, a gondolatod irányítja. Sok sikert. :)

2011. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mitől van ennyire lemerülve a vámpírod? Talán mégis lehetne valahogy változtatni a körülményein. Esetleg nem lehet, hogy depressziós? Vagy tényleg hagyjátok, hogy mindent ő vállaljon magára? Mert lehet, hogy tényleg sok neki.
2011. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszi ötletadó, az utolsó kérdésre meg azt tudom mondani, hogy nehéz gyerekkora volt, és nehéz ember, az anyagi helyzetünk nem a legjobb, ez is rátesz, de mindenki a családban igyekszik megtenni ami tőle telik. Ő is, de gyakran nem tud pénzt keresni, mert olyan állása van, ahol nincs fix kereset, gondolom ez is frusztrálja. Gyakran nincs mit tennie, csak döglik a tévé előtt és gyűlik benne az ideg...

Köszönöm hogy írtatok :) Mind legyetek boldogok :)

2011. márc. 10. 12:06
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!