Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tegyek az energiavámpírral?

Mit tegyek az energiavámpírral?

Figyelt kérdés

Ha egy idegen próbálkozik ilyesmivel, többnyire nem okoz gondot, de közeli hozzátartozómra illik a leírás. Sehogy máshogy nem képes kapcsolatot teremteni velünk, mint folytonos parancsolgatással, veszekedés provokálásával. Panaszkodással, dührohamokkal, káromkodással igyekszik felhívni magára a figyelmet. Nagyon szeretném szeretni, de elég nehéz úgy, ha minden adandó alkalmat megragad arra, hogy ecsetelje, milyen szar a világ, rombolja az önbizalmam, lehülyézzen. Mikor hazajövök pár napra, olyan érzésem van, mintha víz alatt lennék, teljesen lelassulok, szellemileg és testileg is.


Hogyan védekezhetnék ellene? Sajnos nem látom a kiutat a helyzetből. Milyen vizualizációs technikát tudtok ajánlani, mire gondoljak? És mindezt hogyan tegyem úgy, hogy neki ne tűnjön fel, mennyire nem figyelek rá.

Kinek milyen tapasztalatai vannak energiavámpírral a családban?


2011. márc. 2. 16:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én erre használom a leszarom effektust... de ha ez nem elég talán beszéld meg vele a dolgot..

A problémáidat magadnak kell megoldanod.. Vagy más embereknek, mágiával nem fog menni

2011. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

amint jön tedd keresztbe a karjaidat, a lábad! Válts témát! Mielőbb hagyd el a helyszínt!

Fordulj el tőle, ne nézz rá!


Hosszú távon csak az a megoldás, ha megkeresitek, hogyan lehet őt energiához juttatni? Hogy hogyan juthat ő maga energiához, Sport, hobby, pihenés, stb. Bevezetni őt az ezoterikába. pl. Különben mindenkit lemerít, majd megbetegszik. Ezt senki nem akarja. Meg kell neki találni, ahol tényleg feltöltődhet, vagy megmenteni attól, aki őt szívja le.

2011. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
He...energiavámpír...:) besz@rok mindjárt.....csak nem a konnektorra fáj a foga??
2011. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
XD uccsó nagyvolt
2011. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
74%

Kac-kac, valaki nagyon vicces kedvében volt.

Őszintén szólva nem tudom mit lehetne csinálni egy energiavámpírral, az apámmal sem tudok mit kezdeni.

Általában ha muszáj vele beszélnem, gyorsan elmondom amit akarok, kimentem magam és elhúzok. Ha meg belekezd valamibe, egyszerűen kikapcsolok. Van, hogy fél óráig dumál nekem, de semmire sem emlékszem belőle, mert teljesen elbambulok, kizárom a tudatomból és pl a másnapi teendőimet veszem sorra közben.

Remélem tudtam segíteni(bár ez sem egy profi megoldás)

Csak hajrá!

2011. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Bretso ***** válasza:
20%
Szúrd szíven egy karóval a vámpírok ellen az a tuti. Ha esetleg kevésbé drasztikus megoldásra vágysz, akkor tökéletes az első válaszoló által ajánlott leszarlak-effektus.
2011. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%

mi az az energiavámpír?

most a twilightok után ez a szar vagy?

ahh sok ez nekem

2011. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A leírás nem feltétlenül energiavámpírra utal.Szerintem maga a stressz merít le, hogy vajon már megint mit talál ki..mivel akar terrorizálni.Inkább szociális problémának tűnik.Elhiszem, hogy lemerít és nagyon rossz.

Az előttem lévő hozzászólókkal egyetértek, szerintem minél kevesebb időt töltesz vele, annál nyugodtabb vagy, annál több energiád marad.Ha meg szövegel csinálj úgy, mint aki odafigyel, engedd el a füled mellett, ne vedd fel...:) hamar meg lehet tanulni és majdnem mindig hasznos XD

2011. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tedd karba a kezed, amikor előtte állsz, és beszélsz vele. Ez egyrészt a bezárkózás jele, másrészt nem tud "beléd hatolni".
2011. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam a pszichológia rovatba, mert valószínűleg pszichésen nem beteg (azaz egyetlen meglévő kategóriába sem diagnosztizálható) mégsem tűnik normálisnak. Energiavámpír, vagy fárasztó, boldogtalan, spirituálisan beteg, mérgezett lelkű ember, tulajdonképpen egyre megy... nem kell fennakadni az elnevezésen.

Sajnos nem nyitott semmire, ő maga nem akar a helyzetéből kijönni, és amíg benne nincs akarat, nem tudok rajta segíteni, igazatok van, hosszútávon az lenne a legjobb, ha megpróbálna kiutat keresni belőle, de ő ennek az állapotnak a tényét sem fogadja el / fogja fel, csak mérgezi saját magát és a családot tovább.

Tudom, hogy csak arról van szó, hogy szeretethiányos, de nem tudom, hogyan szeressem. Úgy látszik, erre a problémára nincs igazán jó megoldás..

2011. márc. 2. 17:38
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!