Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért bámulnak engem állandóan...

Miért bámulnak engem állandóan a kisbabák? (lent tovább)

Figyelt kérdés

Mint páran jól tudják itt, a kisgyerekek kb 5 éves korig jól látják az aurát, és talán még a szellemeket is.

Bármikor amikor egy kisbaba közelébe kerülök, rögtön elkezd bámulni, addig míg el nem megyek jó messzire a közeléből..

Történt már ez buszon, parkban.. családlátogatáson stb

Ha van több száz ember a gyerek közelébe, beleértve a saját szüleit akkor is, állandóan engem néz..

A kisgyerekek (kis óvodások)tapadnak rám, és jobban figyelnek, hallgatnak rám, mint az óvónénire.

Nah erre vmi magyarázat?


2011. febr. 27. 16:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a babák semmiféle aurát nem látnak,vasszeg azér tituálunk nekik ilyesmit mert ők "mások" máshogy viselkednek,minden felkelti a figyelmüket ami eltér a semmitől, és senkinek nincs babakoráról belső emléke (elég pontos nincs) és ezért mondjuk hogy látnak szellemeket (amik egyébként nem is léteznek) ja és a konkrét válasz: mikor megyek az utcán engem is néznek a 0-4 év körüli gyerekek és ennek magyarázata az hogy a babáknak mi ismeretlen emberek tök nagy újdonság vagyunk!
2011. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
engem is mindig bámulnak ezt a kérdést már én is feltettem magamnak párszor.szerintem valamit tuti hogy látnak,nem egyszer volt hogy egy csomó ember volt a közelben, jöttek mentek hangoskodtak én meg csak csendben álltam (bevásárló központ,vártam valakit) és úgy néztek... de nem tudom mért. vannak dolgok amire sose kapunk választ...:)
2011. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem azok mindent és mindenkit bámulnak.
2011. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mindenkit megbámulnak, engem is szoktak, mert állítólag nagyon kedves arcom van, meg olyan szabályosan szép, gondolom szeretik ezt a gyerekek és kész. Nem kell ebbe semmi misztikusat belebeszélni.
2011. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát ha "gyerek" vagy, akkor azért bámulnak, mert megérzik hogy gyerek vagy. Nálam is ez van (13 éves vagyok) Pici gyerekek folyton engem néznek. Mondom mi van, ennyire szép vagyok? (magamba) De ők már csak ilyenek
2011. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

ne izgulj elmúlik, csak ne szuggeráld őket, mert nem értik mit bámulod őket.

Aurát a meg nem a gyerekek látnak, hanem drogosok, meg a hőkamera, főleg ha lázas vagy:P Más csak beképzeli, ami szánalmas.

2011. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon szoktak nézni. :D

De még az öregek is. xd De a babák azok nagyon tudnak.

2011. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok.

egyszerűen csak szimpatikusak vagyunk. Igazából én mosolygós vagyok,de amikor rossz a kedvem akkor is "kiszúrnak" :))

ilyen ezotériás dologra nem gondoltam még :)

2011. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenkit megbámultam kiskoromban.Általában az olyanokat,akiket furcsának,érdekesnek találtam,vagy volt valami olyan kisugárzása,hogy egyszerűen megragadt rajta a tekintetem.De sokszor nem is megbámulásnak nevezném,inkább csodálásnak. Ez minden kisgyermeknél természetes.Megérzik azt,amit mi már nem vagyunk képesek,legalább is nem olyan mértékben. Engem pl nem megbámulnak,inkább ha velük szemben megyek az utcán vagy bármi,rám néznek, elkezdenek nevetni és felém nyúlnak.Imádom azokat a ragyogó szempárokat. (:
2011. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 DamonSalvatore válasza:
nekem is van ilyen ismerősöm, baromira utálja a gyerekeket és megállnak a kölykök és bámulják! szó szerint megállnak bámulni. nem mosolyog, nem gügyög nekik, nem bámulja őket, de a kölykök igen. én is inkább hiszek az aurájában, vagy hogy cipel magán valami szellemet, nem tudom. de mindenesetre már zavaró, ahogy a babáktól kb. a 7 évesekig bámulják őt.
2020. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!