Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért bámulnak engem állandóan...

Miért bámulnak engem állandóan a kisbabák? (lent tovább)

Figyelt kérdés

Mint páran jól tudják itt, a kisgyerekek kb 5 éves korig jól látják az aurát, és talán még a szellemeket is.

Bármikor amikor egy kisbaba közelébe kerülök, rögtön elkezd bámulni, addig míg el nem megyek jó messzire a közeléből..

Történt már ez buszon, parkban.. családlátogatáson stb

Ha van több száz ember a gyerek közelébe, beleértve a saját szüleit akkor is, állandóan engem néz..

A kisgyerekek (kis óvodások)tapadnak rám, és jobban figyelnek, hallgatnak rám, mint az óvónénire.

Nah erre vmi magyarázat?


2011. febr. 27. 16:33
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
ragyogó? az mit takar?
2011. febr. 27. 17:47
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem az aurád miatt van. Biztosan kedves, vagy megérzik, hogy szereted a gyerekeket.

Ugyanez van velem is, nagyon jól kijövök a gyerekekkel, pár perc alatt megbarátkozom mindegyikkel, de nem azért, mert ilyen vagy olyan az aurám, vagy valamit látnak körülöttem, hanem mert szeretem őket, és ezt megérzik.

Én suli mellett félállásban gyerekekkel dolgozom, és a legvadabb gyerekeket is tudom kezelni.

Ez egy kisugárzás szerintem, de semmi olyan, ami az ezotériához köthető.

2011. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarlak elkeseríteni, de mindenkit bámulnak kisbabák és olyan, hogy aura nem létezik.
2011. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
a kiscsávók mindenkit bámulnak.
2011. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
angyalbögyőrő tündibündi
2011. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
45%
a babák gonoszak
2011. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 BlackSword ***** válasza:
100%
Persze... Mindenkit megbámulnak... Ők még csak most fedezik fel a világot...
2011. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
99% tetszik az aurád nekik
2011. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%
ragyogó? hogy mit? hát számára ismerős, talán előző életetekben vagy odaátról ismeritek egymást
2011. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Simi78 válasza:

Hát hogyha csak ez a bajod akkor boldog ember lehetsz !!

Szerintem már mindenkivel elofordult hogy megbámulták sot én orvosnál voltam ahol egy órája bámult már a kisgyerek majd mikor behívott az orvos odarohant és átolelte a lábamat !

Szerintem ez csak azért van mert szereted a gyerekeket vagy csak teccel nekik és ok még most fedezik fel a világot így persze hogy mindenre kiváncsiak

de ez végett ne aggódj velem is százszor elofordult az ilyen amelyik gyerek csak teheti a nyakamon lóg ez csak azt jelenti hogy jószulo leszel vagy pedig annyira eltudod oket szórakoztani hogy kedvelnek ennyi az egész !

2011. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!