Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért nem segítenek az angyalo...

Miért nem segítenek az angyalok nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak olyan írjon ,aki hisz benne! Szóval 17 éves vagyok,és hiszek az angyalokban. Van egy bonyolult fiú ügyem:pontosabban 2 fiú van a dologban. Megkértem az angyalokat,hogy válaszoljanak a kérdéseimre álmomban: melyik iránt mit érzek,mit éreznek ők irántam?

Ezt három nap is megpróbáltam,de nem jött vélasz... miért szerintetek? mit tudnék csinálni? kérlek segítsetek!


2011. febr. 12. 12:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én is hiszek az angyalokban de az tuti, hogy nem fognak neked a pasi ügyeidben segíteni :D ez van...
2011. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
32%
és csodálkozunk, hogy csökken a Földön élő emberek átlagos IQ-ja....
2011. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%

Utolso,

nem ilyen artatlan beszelgetestol csokken a emberek IQ-je, vagyis hulyulnek, hanem a drog, alkohol, "azt csinalok, amit akarok", rendszertelenseg, nincs onakarat, rend az ment a fara, nem kevesbe szulok, kik lesz.rjak, hogy gyermekuk epen hol csavarog, mit csinal miatt jutott oda az emberiseg ahol van.

2011. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
34%
te egy h.lye vagy
2011. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
66%

igen attól is, de főként az ilyen irracionális dolgokban való hit húzza le, hiszen mindenben a természet felettit keresik az emberek...


és azt hozzátenném, hogy az alkohol kis mennyiségben inkább hatásos, mintsem káros(van viszont, aki túlzásba viszi)

2011. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Olyan nincs, hogy az mondod: "Szia Gábor! Mizu van veled, te figyeljé már, ha már akkora májer vagy már igazán küld meg nekem is, hogy két mókus közül mejik a nyerő hapikám? De tényleg! Te tudoddd!"


Nem ők se tudják. A választás a tied. Segítséget kérhetsz, ha benne vagy a bajban, de választani nem fognak, helyetted, és főleg nem úgy, ahogy te kéred.


Na, ezt buktad.

2011. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
6%

A válasz nagyon egyszerű.

Természetfeletti lények nem léteznek.

Szóval ennyit erről.

2011. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
végre jött egy kis értelmiség is...
2011. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Azt az angyalok, vagy bárki/bármi más honnan tudhatná, hogy Te mit érzel? Azt Te tudod!
2011. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Tudni kell hívni őket. Azért vannak hogy segítsenek az életfeladatod végrehajtásában, csúnya szóval mondva ők a Te szolgáid. De ebben azesetben halgass magadra, amit bennt érzel, ezt csak Te tudhatod.
2011. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!