Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy macskában él tovább?

Egy macskában él tovább?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra vonatkozik, hogyan lehet megállapítani, hogy a macska ki helyett jött?
2011. jan. 29. 18:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10%

mar nincs velem. lehet hogy a macskamra gondolsz?


bar megjegyzem a kovetkezoket:


nem egyeterteni a kerdes feltevojevel, azaz nem olyan valszt irni, amit a kerdezo feltetlenul elvar az nem ellentetes a gyakorikerdesek.hu szabalyaival. Ezzel szemben a masikat elkuldeni a pic sab_a az bizony az.


Arrol meg nem en tehetek, hogy abban hiszel, hogy ha elmegy egy csaladtagod, majd jon egy eticsiga, vakond, retisas vagy egy macska amibe belemagyarazod, hogy o a csaladtagod.


Raadasul ahogy az elso valszt is te adtad a sajat kerdesedre, amiben azt kerdezed h letezhet e ilyen.


Ez, illetve a pics@b_a kuldes nem rolam, hanem rolad allit ki szegenysegi bizonyitvanyt.

2011. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Látom vetted az üzenetet. Akkor miért vagy még mindig itt? Egyébként meg nehogymár egy ilyen döntse el, hogy miben higgyek.
2011. jan. 29. 19:34
 13/22 anonim ***** válasza:
tudod van egy termeszetes foka az agodasnak, amikor az jar a fejedben, hogy aki ilyen kerdest feltesz, az nem csak, hogy ilyenben hisz, de szavazni megy, autot vezet, extrem esetben meg sosavhoz is hozzajut...
2011. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

nyilvan en vagyok a senkihazi. Es persze tolem kel felned, hogy nem vagyok a felelosegem teljes tudataban. Hisz en haluzom be, hogy a cuki pici macska az nem cuki pici macska, hanem az egyik eltavozott csaladtagom:))))


nyilvan en vagyok a kattant. Es nyilvan en vagyok aki nem keres racionalisan donteni. :)


mindensetre ha ilyen idnulatokat indukal az, hogy valaki a kerdesedre adott valaszaban, felhivja a figyelmet az esetleges szellemi rovidnadrag effektusra, akkor van meg remeny.


EN elengednem a helyedben ezt a macska kerdest.


de az eredeti kerdesedre a pontos valaszom:


ugy lehet megallapitani, hogy a macska ki helyett jott, hogy megkerdezed tole.

2011. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye van itt! :D Nem is részletezném, hogy miért, mert én az ilyen hippi köcsögöknek nem magyarázkodok! :D Ti vagytok a main napi mosolyom!
2011. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha komoly a kérdésed,akkor megpróbálok rá komolyan válaszolni.Én abban hiszek,hogy az ember teremtő erővel rendelkező kozmikus lény.Lelkünk isteni eredetű,örök életű.Leszületünk újra és újra,hogy mindig tanuljunk valamit mindaddig,mig fejlődésünk ezt szükségessé teszi.Fejlődésünk fő irányvonala a szeretet.A cél egy magasabb rendű tudat elérése.Ezért aki egyszer embernek született,nem inkarnálódhat növény,vagy állat képében.
2011. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Shanokk ***** válasza:

Szerintem teljesen logikus, hogy a macska, mint olyan teljesen alapvető, hogy létező személy a születéskor fejlődéstörténetében megváltozott nemi identitású az egereknél.

Köszönöm, hogy ezt elmondhattam!


(A válaszom annyira értelmes, mint a kérdés.)

2011. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
ez fájt:)
2011. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Természetesen!


A macskák a nők helyett születnek le, a kutyák pedig a hímnemű elhunyt után. Az, hogy a többi háziállat ki helyett születik le, csak egy különleges szertartás segítségével lehet megállapítani. A szertatáson szükség van egy táblázatra a számmisztikához, s így derül ki, hogy a guppi az a halott nagyapád helyére jött-e, a hörcsög vagy a tacskó pedig a szülésbe belehaló húgodat érkezett-e helyettesíteni. (igen, amint már biztosan te magad is megértetted, a halál módja is számít)

Na, hogy a lényegnél maradjak, ez a táblázat, illetve a rituálé menetrendje megtalálható a neten valahol, csak mindig átkerül új helyre, mert az aljas szkeptikus hackerek letörlik a honlapról...

De érdemes keresni, mert mindig megtalálható valahol.

2011. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Hogy itt mennyi az "aggódó" ember... A világbéke biztonságban van azért?

Érdekes kérdés. A macskák olyan titokzatos és csodálatos lények, róluk sok mindent el tudok képzelni. :) Magam is gondoltam ilyesmire, amikor volt macskám, persze azért óvakodtam 100 %-osan készpénznek venni bármit is, nyitva hagytam a kérdéseket...

Hogyan "magyaráz" a családtagodnak? Csak bizonyos helyzetekben?

2011. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!