Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van még valaki aki ennyire...

Van még valaki aki ennyire parázik a szellemektől? Vagy a sötétben?

Figyelt kérdés

Vagy együtt a kettő.Én így vagyok vele és nagyon hatványozottan ami eléggé borzasztó főleg az éjszakai lépkedések kaparászások.majd megkapom a patkányos sztorit a padlásról,de könyörgöm miért kell hülyének nézni az embert?az hogy én azt hallom hogy valaki végigmegy a házon majd a konyhában csörögnek az edények annak mi köze a patkányokhoz?hál Istennek ez nappal volt.próbáltam azzal magyarázni hogy biztos hazajött bátyám(amúgy üveges ajtó és az ajtó olyan 2mre van tehát nem is az hogy el van dugva és nem lehet rendesen hallani..)és rájöttem hogy ő nem rég költözött el(eléggé szenilis vagyok vagy nem rögzült ez a gondolat még és ezért volt reflexgondolat hogy ő jött haza...)aztán mondom akkor huzat van nyitva van az ablak valahol... se az enyém sem a konyhában sehol nem volt nyitva ablak bár akkor sem hittem magamnak hogy a lépkedéseket a huzat okozza....vicces.a padlón hogy lehetne hang a padlásról?

amúgy nem attól félek hogy rosszak vagy valami csak borzasztó dolog az érzéki csalódás hogy nem látom de tudom, érzékelem hogy ott van.meg ha valaki hozzám ér és a közelbe nincs semmi.én nem jártam így hogy vízscap megnyitás könyvespolc leszakadás,már attól összeszaaaaarom magam ha természetellenes hangokat hallok nem kellenek ilyen luxuscikkek hogy valaki beenged a bérházba amikor nincs otthon Anya.volt hogy 2 héten keresztül valaki volt nálunk otthon de nem tudom hogy ki.az volt az az időszak amikor egyedül kellett otthon lennem már nem először,rendszeres. Voltak fura hangok de annyira hogy el kellett mennem otthonról annyira paráztam,sőt a kutyát is elvittem mert annyira eldurvult a helyzet.és nem mondhattam el senkinek mert azt mondanák Katikám te hülye vagy.ja am nem nézek sok ilyen filmet.tény hogy láttam egyet kettőt.én a viccesen nőttem fel.tehát?aki túl van rajta mit szokott ilyenkor tenni vagy mi az ami mással történt hasonló?


2011. jan. 14. 03:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

SZELEMEK NEM LÉTEZNEK CSAK



te

2011. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Katikám, te tényleg hülye vagy."

Ennyi.

2011. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
oké,köszi!
2011. jan. 20. 00:45
 14/21 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2011. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Valami tapasztalt vélemény még ezen kívül??:P
2011. jan. 20. 02:16
 16/21 szilvo79 ***** válasza:
van tapasztalat,de azt inkább nem írom le.ha érdekel írj,emailt.a sötétben állatira félek,gyerekkorom óta.mi az oka azt nem tudom.
2011. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Hát szerintem mindenek előtt tankolj be sóbol, keresd meg a szellem csontjait (földi maradványait) és égesd el ;). És annoying orange helyett térj át a Supernatural-re :)
2011. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Láttam/hallottam már ezt-azt szellemekkel kapcsolatban(pl megmozdul magátol egy kalapács)... de a sötétben pici korom óta félek. :) (viszont világosban meg nemtudok elaludni).
2011. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban szinte rettegtem a sötétben, amióta az eszemet tudom. 3-tól 10 éves koromig fejemre húzott takaróval tudtam csak aludni, és ha éjjel vécére kellett mennem, akkor is takaróval közlekedtem és minden villanyt felkapcsoltam útközben, vagy anyukámért/apukámért kiabáltam a másik szobába, hogy kísérjenek ki. Veled ellentétben én rengeteg horror filmet néztem, meg ovis koromban jött ki a Star Wars, és a fantáziám is elég élénk volt. A lényeg az, hogy 10 éves koromra sikerült rájönnöm, hogy bizonyos dolgok tényleg nem léteznek, pl. nem él szörny az ágy alatt, meg a szekrényben és az előszobában se fog elkapni semmi. Na igen, viszont a szellemek és az űrlények létezését már nem tudtam így megcáfolni. Velem is előfordult, hogy egyedül maradtam (ritkán fordult elő ugyan), és akkor folyton úgy éreztem, mintha figyelnének, és én is mindenféle hangokat képzeltem be. Amik tényleg ott voltak, de valószínűleg egy másik lakásból jöttek. Aztán amikor 16 évesen anyukámhoz költöztem, már nem voltak ilyen problémáim, és elég sokat is voltam egyedül, mert 3 műszakban dolgozik, de este az élettársa és a húgom otthon voltak. 2 évre rá viszont megint előjött ez a parám. Ültem a szobámban és muszáj volt magamra csuknom az ajtót, mert csak úgy éreztem magam biztonságban. Folyton érzelmi hullámok törtek rám. Este, ha sötétben sétáltam hazafelé (elég kihalt ez a környék ilyenkor, város szélén lakom, az utca egyik oldalán panelek vannak, a másikon szántóföld), olyan volt, mintha figyelnének. Főleg akkor éreztem, amikor a fák alá értem. De erre is megtaláltam a magyarázatot: a fiatal felnőttkor életkori krízisét éltem át (kapunyitási pánik), és emiatt depressziós voltam, szorongtam és kisebb pánikrohamok törtek rám. Ezt csak utólag láttam be, akkor teljesen abban voltam, hogy kísértetek üldöznek.

Most 23 éves vagyok, és nincs igazán bajom a sötétséggel, meg az egyedülléttel sem, de azért ha valami parás horror filmet megnézek, szedem a lábam a fürdőig és vissza. :D

2011. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ha már nem kell egyedül lenned a sötétben nem fogsz félni. Alhatsz együtt valakivel. Viszont azt kell mondjam, egyedül teljes felnőttkoromból egy percet sem töltök el sötétben. Ég a lámpa és kész.:)
2011. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!