Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van még valaki aki ennyire...

Van még valaki aki ennyire parázik a szellemektől? Vagy a sötétben?

Figyelt kérdés

Vagy együtt a kettő.Én így vagyok vele és nagyon hatványozottan ami eléggé borzasztó főleg az éjszakai lépkedések kaparászások.majd megkapom a patkányos sztorit a padlásról,de könyörgöm miért kell hülyének nézni az embert?az hogy én azt hallom hogy valaki végigmegy a házon majd a konyhában csörögnek az edények annak mi köze a patkányokhoz?hál Istennek ez nappal volt.próbáltam azzal magyarázni hogy biztos hazajött bátyám(amúgy üveges ajtó és az ajtó olyan 2mre van tehát nem is az hogy el van dugva és nem lehet rendesen hallani..)és rájöttem hogy ő nem rég költözött el(eléggé szenilis vagyok vagy nem rögzült ez a gondolat még és ezért volt reflexgondolat hogy ő jött haza...)aztán mondom akkor huzat van nyitva van az ablak valahol... se az enyém sem a konyhában sehol nem volt nyitva ablak bár akkor sem hittem magamnak hogy a lépkedéseket a huzat okozza....vicces.a padlón hogy lehetne hang a padlásról?

amúgy nem attól félek hogy rosszak vagy valami csak borzasztó dolog az érzéki csalódás hogy nem látom de tudom, érzékelem hogy ott van.meg ha valaki hozzám ér és a közelbe nincs semmi.én nem jártam így hogy vízscap megnyitás könyvespolc leszakadás,már attól összeszaaaaarom magam ha természetellenes hangokat hallok nem kellenek ilyen luxuscikkek hogy valaki beenged a bérházba amikor nincs otthon Anya.volt hogy 2 héten keresztül valaki volt nálunk otthon de nem tudom hogy ki.az volt az az időszak amikor egyedül kellett otthon lennem már nem először,rendszeres. Voltak fura hangok de annyira hogy el kellett mennem otthonról annyira paráztam,sőt a kutyát is elvittem mert annyira eldurvult a helyzet.és nem mondhattam el senkinek mert azt mondanák Katikám te hülye vagy.ja am nem nézek sok ilyen filmet.tény hogy láttam egyet kettőt.én a viccesen nőttem fel.tehát?aki túl van rajta mit szokott ilyenkor tenni vagy mi az ami mással történt hasonló?


2011. jan. 14. 03:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodtam hogy most jól rádilyesztek de nemteszem


vagyis mégis ,


[link]

2011. jan. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ez mi akar lenni?

Esküszöm nem tudom kinézni!talán valami csontvázféle lehet.

Én jobbat csinálok a gépemmel.De az oldalt megnézem:P

Tehát nem ilyenekre gondoltam.Esetleg valami sztori amit valamivel megoldottak vagy itt megmagyarázzuk...

vagy Neked valami sztori kedves Első?

2011. jan. 14. 05:16
 3/21 anonim ***** válasza:
Az én lakásomba is van szellem, pedig új építésű, de megszoktam. Nyáron láttam a szobámba is.
2011. jan. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is félek a sötétben :D és a szellemektől is egy kicsit.
2011. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Leírom a lehetőségeket,mi lehet.

Lehet helyhez kötődő szellem.Ha meghalt ott egy családtag,vagy előttetek ott lakó,az különféle okokból visszajárhat.(például nem tudatosodott benne,hogy meghalt,mert nagyon hirtelen történt,vagy nagyon ragaszkodott a házhoz,esetleg olyan céljai,ügyei voltak,amik nagyon fontosak lettek volna számára,de már nem volt ideje megvalósítani).

De én azt gondolom,ha ez egy barátságos hozzátartozó lenne,aki jó szándékkal jelenik meg,mondjuk azért,hogy elbúcsúzzon,vigyázzon rád,vagy figyelmeztessen valamire,akkor nem csoszogással és csörömpöléssel töltené nálad az idejét.Ha látná,hogy félsz,nem jelenne meg többet.

Ami nálad van,az vagy nem vesz rólad tudomást,vagy direkt tetszik neki,hogy félsz.

Esetleg az is lehet,hogy mikor ilyen furcsaságot tapasztalsz,ezek csak áthallások a másik síkról(vagy nevezhetjük asztrál dimenziónak is),ha ez a helyzet,akkor lehet,hogy valóban a bátyád járkálását hallod.Persze a kapunyitós esetet nem lehet ezzel magyarázni.

Azt tudom javasolni,ne félj,mert ha netán tényleg valami rossz szándékú entitás,akkor annál jobban fog durvulni a helyzet,minél jobban félsz.Nálunk is voltak hasonló esetek.Minél bátrabban álltunk hozzá,minél közömbösebben reagáltunk,annál gyorsabban megszűntek az idegesítő jelenségek.

2011. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ez a rész hogy direkt tetszik neki hogy félsz 20 rész bosszantó narancs után vicces.el tudom képzelni hogy áthallások a másik dimenzióról de nem hinném hogy ők is pont akkor mosogattak és akkor borigatták le majdnem a száradó edényeket.a bátyám meg olyan 30km re volt ugyhogy vicces lenne.javasolni nem lehet mondjuk egy lábatlan embernek hogy fusson.max mesélni hogy más lábatlanok hogy szoktak bele abba hogy lábatlanok és hogyan forditották a visszájára olimpiai eredményként!tehát ien tapasztalatokra lenne még szükség a konyhán mint a megszoktam.hogy lehet ezt megszokni?tehát nem félek én attól hogy bántanak meg hogy gonoszak ez hülyeség de mégis a jelenlét zavaró!sötétben meg pláne ienektől hogy sötét van és valaki hozzámér vagy valami van sötétben amit nem tudnék kiküszöbölni!az hogy paráztam otthon két hét után ahogy rendszeressé váltak annyira hogy kutyástul menekültem utána eltünt.ugyhogy nem hobbiból.tehát van aki érez iet hogy tudja hogy nem bántja de valamitől mégis?
2011. jan. 14. 08:20
 7/21 A kérdező kommentje:
ja mostmár kezd reggel lenni és ráJöttem hogy nem iJedtem meg!
2011. jan. 14. 08:21
 8/21 anonim válasza:
82%

Vegyél lila színű lámpát, - ennek a fényét utálják a szellemek. Aztán, ha egyedül vagy és hallod a jelenlétét- kérd meg hangosan, hogy ne zavarjon téged a továbbiakban.

Nálam működött a dolog.

2011. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Mennyi idős vagy kedves kérdező?
2011. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Velem még soha semmi paranormális cucc nem történt, viszont annyira parázok, a sötétben / szellemektől, hogy talán már fóbiának is nevezhető a dolog... Mivel a mindennapi életemet erősen befolyásolja, megnehezíti.
2011. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!