Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Pontosan mi az az I-doser?

Pontosan mi az az I-doser?

Figyelt kérdés
Mit tud, és mire jó? Hol lehet beszerezni? Részletes válaszokat léci! :)
2010. dec. 29. 20:32
1 2
 11/16 Jaewy ***** válasza:

Az I Doser télleg jó meditálni meg relaxálni (arra a célra én is ajánlom) de drogként semmi értelme nincsen (egyrészt: Nem is drog...Drognak a gyógyszereket illetve a gyógynövényeket és szintetikusan előállított kábulást okozó szereket pl.:gén hívjuk) Másrészt meg a legeslegkisebb hatása sem hasonlít a valódi drogokhoz.

Hogy értsd: Elmész egy buliba elnyalsz egy lsd-t jön a Trip ami elég kemény és intenzív 5-6 órás utazást jelent az agynak egy másik dimenzióba. Na most ahhoz képest egy ijen IDoseres lsd dózis kb.annyit csinál veled hogy tiszta álmosan 30perces punnyadás után felkelsz és kicsit tompa vagy (mintha felkeltettek volna hajnalba) inkább még rossz mint hogy jó !

2011. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem is a drogos része érdekel... Max az alkoholt kipróbálnám, hogy tényleg olyan-e, meg vannak ezek amikről azt mondják beleőrülsz ha meghallgatod
2011. jan. 1. 21:02
 13/16 Jaewy ***** válasza:
69%

Az alkoholos talán működik, de melyik a jobb? (én felvázolom te eldöntöd)

1.I Doser: Elküldessz mindenkit a házból hogy "kuss" legyen (teljesen egyedül halgatod a zúgó,búgó hangot fél óráig) utánna pedig 20percig kicsit elvagy szédűlve (legrosszabb esetben: hánysz, de ezt csak azért mert bebeszéli az agyad) és utánna rájössz hogy a semmiért pazaroltál el 1 órát az életedből azhelyett hogy:

2.Egy jó baráti körrel összegyültetek volna, megittatok volna pár felest és jóléreztétek volna magatokat (úgyanúgy belennél rugva) de legalább jól érezted volna magad.

Amúgy relaxálni jó és igen a gatesofhades télleg félelmetes (próbáld ki)

2011. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Legutolsó hozzászólónál a pont. Próbáltam, sokáig. Nem jött össze. Időt pazaroltam :D
2011. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én kipróbáltam és működött. A titok: a fejhallgató. Olyan 20-30k körül már lehet jókat venni (Technics, Sennheiser, AKG, stb.). Ha rossz a fejhallgató, nem jön át megfelelő minőségben a kontrollált fehér zaj, így nem is fejti ki a hatását. A működési elve röviden: kihasználja az agyad biztonsági réseit (amiből rengeteg van).
2011. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát én egy négy ezressel most basztam szét az agyam.
2011. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!