Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Pontosan mi az az I-doser?

Pontosan mi az az I-doser?

Figyelt kérdés
Mit tud, és mire jó? Hol lehet beszerezni? Részletes válaszokat léci! :)
2010. dec. 29. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egy program, amely hanghatások illetve hangfrekvenciás változások alapján hoz létre különböző érzeteket az emberben (pl. orgazmus, italos állapot, droghatás alatti állapot, félelem, halálközeli élmény stb.)

Van akinél "valóban működik", van aki azt mondja, hogy semmit nem érez.

Én egyszer kipróbáltam, nálam véleményem szerint működött :)

2010. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Érdekesnek hangzik, le lehet tölteni valahonnan?
2010. dec. 29. 20:45
 3/16 anonim ***** válasza:

Meglepő módon:

[link]

Vannak benne "free" dózisok, de kis kutakodással a neten is sok-sok van!

2010. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Aki próbálta mondjuk a drogos részt, nagyon durva?Tehát lehetne utólagos hatása? (pszichikaira gondolok)
2010. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem, nincs utólagos hatása. :)
2010. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. dec. 30. 17:27
 7/16 anonim ***** válasza:

nézzük ...................


Mit tud , Bele tudod élni magadat mit érezhet egy drogos nagyjából.


és mire jó? Rávezessen hogy nem érdemes kipróbálni, meg relaxáns, továbbá az alkotüknak jövedelmet szerez.


Hol lehet beszerezni? A neten eszméletlen sok van ingyen.


Az a helyzet, hogy arra nem jó, az alkotók szerint sem, hogy beállj tőle, mert akkor már betíltották volna + minden drogos azzal lőné magát és nem lenne csempészet meg dílerkedés. Az a helyzet, hogy ilyen centrifugazene nem tud élményeket meg hormonokat előidézni az agyban, tehát nem szoksz hozzá, csak kb beleélheted magad, hogy milyen belőve.


A hatását tekintve nem a megahertzek okozzák azt a hatást amit, hanem a megfelelő periodikussággal váltakozó szinuszos és alfa hullámok. Tehát a házi hifi is tudná a tatást produkálni, de persze, az nem ugyanaz az eredetivel, mert annak összetett hatása van, ez meg csak egy kis frekvenciasávot produkál.


Egy f*s az egész. Annyit erről, ha ki akarjátok próbálni, ne kemény drogokkal kezdjétek, hanem valamivel amitől okosabbak is lesztek pl [link]


Ha nem nem nő a koncentráló képességetek akkor nem hat a többi kápszer sem, mondjuk ettől többféle hatás lesz egyrészt enyhén stimulál, másrészt meghülyülök tőle szal drog:D.

2010. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy lehet-e utólagos hatása, mert a drogot próbáltam már, csak az lsd-t nem, mert paráztam tőle, meg a flashbacktől...
2010. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok beállni tőle... csak érdekel, mert érdekes, hogy hangokkal is ki lehet váltani különböző érzéseket.
2010. dec. 31. 13:57
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Hát a fejfájáson kívül és a némileg tompított agyon más mellékhatása nem lehet. Bár ugyanaz a mellékhatása mint a légkalapácsos embereknek a tünetei, kb annyit ér az egész.


"Nem akarok beállni tőle... csak érdekel, mert érdekes, hogy hangokkal is ki lehet váltani különböző érzéseket."


Hajjaj ! Ha ennél intenzívebb érzéseket akarsz ahngok által, akkor javaslom a romantikus klippeket vagy dance számokat, az legalább kellemesebb a fülnek:D.

2010. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!