Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mi volt? Lehetséges, hogy...

Ez mi volt? Lehetséges, hogy szellem?

Figyelt kérdés

3 napja furcsaságok vannak a házban. Minden azzal kezdődött, hogy anyukám éjjel egy narancssárga fényt látott a szobámba. A gép nem lehetett, mert el van takarva és gépezni se gépeztem éjjel és a monitort is kikapcsoltam. Másnap sütöttem sütit és vittem párat anyukámnak és amikor visszamentem át volt rendezve sakktábla alakban(senki se nyúlt hozzá és én meg nem rendezgettem a sütit) tegnap pedig pakoltam és mire hátat fordítottam az összes szekrényajtó becsukódott....szerintetek ez szellem volt vagy csak szimplán hülye vagyok? gondolkoztam már azon, hogy megpróbálom megidézni csak tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

16/L


2010. dec. 23. 10:45
1 2
 11/13 Igor26 válasza:

Nem lehet, hogy te voltál, csak volt egy kis "kihagyásod"? Plusz, ha szellemet akar valaki látni, akkor rendszerint lát is. Fontos a jó képzelőerő.

Mondjuk én szeretem a szellemes filmeket, de csak ha tényleg viccesek...xD

2011. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Háh....Te kajakra megidézted Monk szellemét!!!

Teccik!

Am mi a fa...ene köze van a mágneses mezőnek a sakktábbla rendeződéshez?mi fizikából csináltunk egy olyan kisérletet hogy a mágnesre tettünk papirt és arra vasreszeléket.Érdekes alakba gyültek össze nem sakktábla alakba.de lehet hogy teszkós mágnes volt.

A szellemektől meg szerintem nem kéne félni csak azért mert a filmekben ugy mutatják be őket hogy fu most megööl megöööl...ök már tul vannak a mi anyagi (nem pénzben értenndőenXD)világunkon és a legkissebb problémáik is nagyobbak annál mint hogy bárkinek ártsanak.talál meglátogatni akarnak és valahogy jelezni hogy ők igenis ott vannak.idézni viszont csak annak érdemes aki képes viselni a következményeit mint pl...rosz szellemek.aki megzargatkja őket megérdemli a rosszakat ahogy mondani szokták.

am azóta volt valami extra??

2011. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A sárga fények attól is lehetnek hogy anyukád álmos volt és álmosan ilyenek megszoktak történni.
2011. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!