Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mi volt? Lehetséges, hogy...

Ez mi volt? Lehetséges, hogy szellem?

Figyelt kérdés

3 napja furcsaságok vannak a házban. Minden azzal kezdődött, hogy anyukám éjjel egy narancssárga fényt látott a szobámba. A gép nem lehetett, mert el van takarva és gépezni se gépeztem éjjel és a monitort is kikapcsoltam. Másnap sütöttem sütit és vittem párat anyukámnak és amikor visszamentem át volt rendezve sakktábla alakban(senki se nyúlt hozzá és én meg nem rendezgettem a sütit) tegnap pedig pakoltam és mire hátat fordítottam az összes szekrényajtó becsukódott....szerintetek ez szellem volt vagy csak szimplán hülye vagyok? gondolkoztam már azon, hogy megpróbálom megidézni csak tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

16/L


2010. dec. 23. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
én a fényre még lehet tudnék magyarázatot adni de az összes többire nem ! O: ez nagyon furcsa
2010. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy két személyiséged van, és amíg az egyik a sütit rendezgeti, addig a másik a sakktáblán motoz.
2010. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

meglehet hogy szellem volt DE SOHA NE jusson eszedbe otthon szellemet idézni!! mert amíg nem vagy elég magas szinten addig nagy esély van rá hogy rossz lélek is átmegy és mivel te idézted meg ezt ő úgy veszi hogy meghívták és akkor már csak szakember tudja kiűzni.. ha szerencsétek van:)

amúgy ez akiről írtál nem rossz lélek ahogy elnézem ^^

2010. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pont ettől félek, hogy nem tudom majd visszaküldeni ha rossz szellem. miből gondolod, hogy jó szellem? miből mutatkozik meg az, hogy melyik jó és melyik rossz? Engem mindig is foglalkoztattak ezek a dolgok csak az a baj, hogy érdekel is de félek is
2010. dec. 24. 14:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha igaz akkor szellem, vagy fogalmam sincs mi az anyámkínja pakolgatja a süteményeket.. de nem normális dolog az biztos.
2010. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tetris ***** válasza:
Ha már van egy huncut szellemed, én kérdezgetnék tőle egy-két dolgot. Esetleg felírnám a kérdést egy lapra, odatenném a sakktábla mellé. Hátha válaszol.
2010. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a sakktábla szerintem csak egy mágneses anomália volt. a földön időnként vannak ilyen mágnese kitörések amit nem nagyon lehet észlelni., de mérni viszont lehet.

szellemekkel jómagam is foglalkozok, nem is keveset, a szekrények becsukódása valóban érdekes ügy.

talán csak cigányok jártak nálatok. rosszabbak mint a szellemek. sötétben meg nem is látszanak. gyorsan mozognak ha józanok, észre sem veszed őket. talán a légáramlatuk csukta be a szekrényajtókat

2010. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

örülj neki :)


Szeret sakkozni, és még rendet is rak

2010. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Biztosan szellem volt, csak az a baj, hogy neked nincs tudásod ahhoz, hogy elküld a köztes létbe.
2010. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Gyorsan hívd a szellemítókat. Viccet félretéve, szerintem szellemek nincsenek. Ezek a jelenségek betudhatóak hallucinációnak, feledékenységnek stb. Anyukád pedig lehet hogy csak nagyon álmos volt amikor azt a fényt látta. Nincs itt semmi természetfeletti.
2010. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!