Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetett szellem? Lent

Lehetett szellem? Lent

Figyelt kérdés
Pár hónapja egyedül voltam itthon egy hetet,és amikor a szobámban feküdtem,akkor a padlásról kopácsolást hallottam,mintha vki zörögne. :S Meg mintha egy seprű nyéllel verné a földet. :S De pár hét után elmúltak ezek a hangok. És a hugommal alszok egy szobába,és feküdtünk,és hangokat hallottam,és rászóltam,hogy maradj már csöndben,szegény meg nem tudta mire mondtam,mikor meg se szólalt. Meg ugyanez volt,csak befogtam a fülem,és akkor jöttek a hangok,mi lehetett ez?? Meg anyum felmosott,és egyedül vtam a szobámban,és ilyen büdös szagot éreztem,de csak egy ponton,meg anyumék szobájának az ajtaja üveges,és kétszer láttam egy kislány alakot. Meg a szobámban éjjel ara keltem,hogy egy fekte alak áll mellettem,nem bírtam mozdulni,csak hirtelen felriadtam. Nem szívtam semmit!! XD
2010. dec. 17. 19:17
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Szellemek nincsenek,ezek csak beképzelt dolgok.Biztos h van rá észszerű magyarázat!
2010. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
nyest, és túl sok horrorfilm
2011. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Az utolsó, a fekete alakos, valószínűleg alvásparalízis. Én csak ennyit tudok róla, hogy úgy látod hogy áll melletted/rajtad/előtted vagy bárhol máshol egy fekete alak te pedig nem bírsz mozdulni. Ezeket is mások mondták nekem, de ez egyébkén ilyen tudományos cucc, olvass utána szerintem érdekes. (Csak én nem merem elolvasni mert iszonyatmód félős vagyok:$XD)

A többiről meg fogalmam sincs, de egyébként én hiszek neked.

2011. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A bűz az hullaszag lehetett.Én is éreztem néha(a ház volt tulaja meghalt,ugyanezeket tapasztalom mint te)
2011. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy valóbban a szelled volt a bűz!
2011. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!