Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetett szellem? Lent

Lehetett szellem? Lent

Figyelt kérdés
Pár hónapja egyedül voltam itthon egy hetet,és amikor a szobámban feküdtem,akkor a padlásról kopácsolást hallottam,mintha vki zörögne. :S Meg mintha egy seprű nyéllel verné a földet. :S De pár hét után elmúltak ezek a hangok. És a hugommal alszok egy szobába,és feküdtünk,és hangokat hallottam,és rászóltam,hogy maradj már csöndben,szegény meg nem tudta mire mondtam,mikor meg se szólalt. Meg ugyanez volt,csak befogtam a fülem,és akkor jöttek a hangok,mi lehetett ez?? Meg anyum felmosott,és egyedül vtam a szobámban,és ilyen büdös szagot éreztem,de csak egy ponton,meg anyumék szobájának az ajtaja üveges,és kétszer láttam egy kislány alakot. Meg a szobámban éjjel ara keltem,hogy egy fekte alak áll mellettem,nem bírtam mozdulni,csak hirtelen felriadtam. Nem szívtam semmit!! XD
2010. dec. 17. 19:17
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Arra,fekete*
2010. dec. 17. 19:17
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már azóta fel a padlásra? Az ismeretlen bűz és kislányalak megmagyarázható, elvégre a húgos is lehetett az ajtó mögött. Nem lehet, hogy a padláson egy macska lehetett? Betévedhetett oda.
2010. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%
nem lehetett szellem, mert szellemek nem léteznek
2010. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen,voltam,de a szobámban volt a szag. És a tesóm nem volt itthon,egyedül voltam.
2010. dec. 17. 19:43
 5/25 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet szelled, sajnálom.
2010. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
nekem is van egy szelem. mindjárt szellemesen megszellentem.
2010. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Hitetlenek...

Én ennek kicsit még utána néznék.

Ezek tipikus szellem jelek.. Fura szag,alak stb..

Mondjuk azon elég furán néztem ,hogy egy fekete alak volt az ágyadnál és nem tudtál mozdulni,mivel ez démonra szokott utalni:/

Lehet,hogy segítséget akar kérni,vagy nem tudom..esetleg ott lakott.

Sok ember nem is tudja magáról és csak egy idő után észleli,hogy látja a szellemeket vagy beszél is velük,ez egy különös képesség nem szabad semmibe venni mert komoly dolog..persze ennek vannak hátrányai is.

Nem mindenkit azért választ ki egy szellem mert kommunikálni akar vele,mivel lehetnek rossz szándékai is.

Próbálj meg kommunikálni (ha legközelebb észlelsz valamit),hogy mit akar,és szépen kérd meg hogy hagyjon békén és térjen vissza a túlvilágba.

2010. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
öööö. nemtom lehet . keresztapám apja fotós és fotózött egy nőt aki már 52 éve meghalt.
2010. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
velem is megesett az alakos dolog csak nekem a szoba másik végében az íróasztalomnál állt egy nagyon sötét alak de amúgy az általad leírt dolgok kopogószellemre hasonlítanak
2010. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
El kéne gondolkoznod a ház történetén.Lakott ott előttetek más is,meghalt ott valaki?Mikor kezdődtek a jelenségek,azelőtt nem kaptatok esetleg valakitől valamilyen használt tárgyat?Igen,szellem lehet a házatokban.
2010. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!