Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetett szellem? Lent

Lehetett szellem? Lent

Figyelt kérdés
Pár hónapja egyedül voltam itthon egy hetet,és amikor a szobámban feküdtem,akkor a padlásról kopácsolást hallottam,mintha vki zörögne. :S Meg mintha egy seprű nyéllel verné a földet. :S De pár hét után elmúltak ezek a hangok. És a hugommal alszok egy szobába,és feküdtünk,és hangokat hallottam,és rászóltam,hogy maradj már csöndben,szegény meg nem tudta mire mondtam,mikor meg se szólalt. Meg ugyanez volt,csak befogtam a fülem,és akkor jöttek a hangok,mi lehetett ez?? Meg anyum felmosott,és egyedül vtam a szobámban,és ilyen büdös szagot éreztem,de csak egy ponton,meg anyumék szobájának az ajtaja üveges,és kétszer láttam egy kislány alakot. Meg a szobámban éjjel ara keltem,hogy egy fekte alak áll mellettem,nem bírtam mozdulni,csak hirtelen felriadtam. Nem szívtam semmit!! XD
2010. dec. 17. 19:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát ez a nagyszüleim háza,és ha jól emlékszem,a papám itt halt meg. :S De nem hiszem hogy rossz szándékkal közeledne,főleg nem hozzám,mivel nemis ismertem,nem sokkal a születésem előtt halt meg. :(
2010. dec. 21. 08:06
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy orvosi vizsgálat jó lenne: szemvizsgálat, vérnyomásmérés, idegorvos, stb.

Ez nem vicc: egyes betegségek okozhatnak zaj- és szagérzeteket, fekete foltokat (amit kis képzelőerővel emberalakúnak látsz éjjel és az ajtó mögöttinek nappal).

Nem ijesztegetni akarlak, de gondolj arra, hogy az agyban lévő pici vérrögök vagy daganatok tudnak tévképzeteket okozni.

Ha kizártad a nagyobb valószínűségű okokat, úgymint tévképzet, természetes magyarázat (pl. nyest a padláson, esetleg felcipelt valami döglött egeret, aminek a szagát leviszi a huzat a szobába, stb.), egészséges, de kissé élénk fantázia (ha más nem hallja, látja a jelenségeket), akkor kezdj el szellemeket keresni. Még az is lehet, de igen kicsi a valószínűsége, az okos emberek szerint konvergál a nullához.

2010. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mások nem látják,sőőt!!,hülyének néznek anyuék is. -.-" Nincsen ilyen bajom,voltam már sokszor vizsgálaton,de nem emiatt.És nincsen semmi a padláson,igaz hogy hatalmas,de alaposan körülnéztem.
2010. dec. 21. 10:24
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenek velem is vannak. Pl a múltkor egy alak ment az üvegezett ajtó mögött kimentem utána de senki nem volt ott. Régebben arra keltem h valaki le-fel mászkál a lépcsőn kimentem senki nem volt a lépcsőn de mégis jött a hang a lépcső felől(elég ilyesztő volt). Mivel nemtudom h léteznek-e vagy sem szellemek elküldtem a büdös pics_ába, hogy mit képzel hogy csak így bejön köszönés nélkül semmi hello vagy valami hülye paraszt. Vagy a levegőbe beszéltem vagy valaminek de azóta semmi és én is leadtam a stresszt hogy felkeltettek hajnali 2kor. Egyébként engem nemérdekel h vannak vagy sem de egy kis kultúra nem ártana nekik, mert ha vannak és ezeket a dolgokat ők csinálják hát elég parasztok az biztos lehet azér maradtak lenn mert túl bunkók még a túlvilághoz.
2010. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát volt már olyan hogy mentünk haza kocsival,és az úton csak mi voltunk,és egy fehér alak átsuhant,és csak én láttam,és mondtam apunak h fékezz.
2010. dec. 21. 14:07
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is látom a szellemeket.

Velem is történtek ilyenek.

Lehet, hogy valaki el akart köszönni tőled vagy valamit el akar mondani. De meglehet hogy valaki régen ott lakott. Ha nagyon zavar és nem hagy békén a jelenség telefonálj be a Táltos iskolába vagy mibe és engedjétek el a szellemet.

De megnézem a szellemes könyvemben! :)

2010. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Történelmi szellemek:

Ezek a szellemek a régi házakban kísértenek. Nehéz olyan, bármely korból származó, kisebb vagy nagyobb épületet találni, amelyben ne lenne szellem, vagy legalább is ne lenne ilyen híre.


Légköri szellemfotók:

Vannak olyan szellemek -néha képzelt kísértetnek nevezik őket -, amelyekről évek óta sokan számolnak be a világ minden táján, s egy bizonyos eseményhez -gyakran, de nem mindig, tragikus vagy erőszakos eseményhez -kötődnek.Néha szinte bevésődnek a hely vagy a terület légkörébe, oda ahol az eset történt.


Ciklus vagy visszatérő szellemek:

Catherine Howard királyné sikoltozó szellemének felbukkanásai nem mutatnak semmiféle rendszerességet, de más kísértetek, amelyek hasonlóan tragikus történetekhez kapcsolódnak, szabályos időközökben bukkannak fel; általában évente - ezek a ciklus vagy visszaérő szellemek.


Családi kísértetek:

Vannak olyan szellemek amelyek valamilyen különös okból egy bizonyos családhoz ragaszkodnak. Gyakran az a feladatuk, hogy figyelmeztessék a családot egy közelgő veszélyre vagy halálesetre. Előfordul, hogy a szellem nem ölt emberi alakot, máskor egy elhunyt családtag képében jelenik meg, megint máskor pedig csupán egy tárgyra való hatással jelzi a jelenlétét, például egy kép leesik a falról.


Kopogó szellemek:

A spontán pszichikus jelenségek közül a legkellemetlenebbek a kopogó szellemek. Néhány kutató véleménye szerint a "másik oldalon" lévő rosszindulatú lényekről van szó, akik örömüket lelik az ártatlan emberek zaklatásában, mások viszont úgy vélik, hogy gyakran egy éretlen, zavart személyiség, a tudatalattijában keletkező jelenés.


Modern szellemek:

Nemrég elhunyt emberek szellemei akik nem nagyon vannak tekintettel a helyre és az időre amikor és ahol megjelennek. Gyakran észre sem vesszük hogy szellem, csak akkor amikor eltűnik.


Kríziskísértetek:

Ezek a szellemek csak ritkán, korlátozott ideig jelennek megy. Négy napnál tovább sosem maradnak.


Az élők szellemei:

Bizonyos emberek bizonyos meghatározatlan körülmények között 2 helyen bukkannak fel.


Tárgyak és állatok szellemei:

Ez szerintem magától értetődik...

2010. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
45%
Mit vársz, Kérdező? Hogy valaki azt mondja: igen, ezek tuti szellemek? Ahogy látom, sok válaszadó hajlandó erre. Sőt, azt is megmondják, milyen fajták. Ez komolytalan, nehogy már valaki jobban tudja, te mit láttál, pláne, hogy csak te láttad egyedül. SZerintem is csak képzelődsz!
2010. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Jó pár évvel ezelőtt én is láttam, vagyis szerintem csak álmodtam fekete csuklyás alakról. Álmomban fetrengtem, nem bírtam mozdulni, s mikor éjjel erre ébredtem nem tudtam eldönteni sokáig, hogy valóság volt, vagy álom. Meg kell jegyeznem, hogy akkor este egy asztrál utazás témájú könyvet olvastam, s tuti, hogy annak a hatására történt ez a rémálom, soha nem felejtem el.

Lehet, hogy foglalkoztatnak téged a szellemek, azért van ez?

2010. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hát érdekelnek,de ez biztos nem álom volt.De nem kifejezetten kutatok utánuk a neten,sehol máshol,egyszerűen mintha érezném hogy van e ott valaki,vagy nincs. Éjjel pl. nagyon szomjas voltam,és előtte kinéztem,hogy mennyek e,és mivel nem éreztem semmi veszélyt,meg semmit,kimentem,volt mikor nem,mert éreztem valamit.
2010. dec. 26. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!