Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért itt okoskodnak a "zsenik"?

Miért itt okoskodnak a "zsenik"?

Figyelt kérdés
Már többször feltettem a kérdést 404-nek, Árpinak és társainak. Eddig még nem kaptam választ, hogyha ennyire zsenik akkor miért nem kutatók, vagy feltalálók... miféle motiváció ez, hogy a gyiken nyomatják az "okosságukat"?
2010. dec. 8. 20:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jól csinálod Árpi.
2010. dec. 8. 22:47
 12/16 BlackSword ***** válasza:

ÁÁÁÁ.... No komment... Árpika a 007-es ügynök... Kössz, jó vagy... Jó vagy...

:):):):)

2010. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi van fiúk, számtek órán azt csináltok amit akartok?
2010. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Árpika még részben szórakoztató is ahogy elhiszi azt amit mond, de az az Ufo kurtató meg Kristalyfej elhúzhatna már innen...

Radiátort szerencsére kitiltattuk már :)

2010. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ők is mehetnének
2010. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Elolvastam az összes kommentt amit írtak.

Habár nem ismerem azokat a kommentelőket akikre kitértetek de biztos vagyok benne hogy ha megkapták a "zseni " jelzőt márha ez ténylegesen a szó szoros értelmében értendő akkor lehet rá okuk hogy ezt ne terjesszék.

Gondolom a parapszihológában kommenteztek ami valjuk be nem éppen az emberek kedvenc témája, habár tapazstalataim azt mondják hogy mindenkit megfog ilyen vagy olyan módo ncsak nem tudnak hogy hozzákezdeni.

Amellett eléggé megfoghatatlan is tehát érthető hogy nem mindenkinek a gyomra s elméje fogadja be. De ezt bizonyára ti is észreveszitek ha belegondoltok kicst.


Visszatérve hogy miért is áldásos az inkognito valamint a net névetlensége.

Szintén tapasztalat hogy a legtöbb ember haogy szavaitokból kivettm ti is szkeptikusan álla témához nem is csodálom hiszem kisgyermkként már letörik azt a kíváncsi nyitottságot ami ehhez kell. Maradnak a tények és csaka bizonyíthatóságon alapuló szemlélet. Amit meg tudsz fogni.

No de az hogy bizonyos dolgokhoz nem elég az 5 érzék hogy lásd hogy érezd hogy tapasztald még nem jelenti hogy nem létezik.

AMellett jómagam több emberrel beszéltem erről személyesen sokakkal a mai napig szóbakerül. s az aki birtokában van efajta tudásnak tisztában kell lennie hogy nem tukmálhatja az emberekre, tehát alaptalan hogy nem bírja a hallgatóság mindeösszesen csak akkor beszélünk róla ha szóba kerül s magunk nem hozzuk fel.

Kérdezz s válaszolok alapon, s ez így tiszta ha érdekel megismered ha nem hát nem.


Amellett szeretnék védelmére kelni mindazoknak akik hiteles tudással rendelkeznek, kozel sem kockafejek s közel sem az az elnyomott senkik akikről beszéltek. Hidd el hogy hétköznapibbak mint ti. Lehet hogy azok a kommentelőkkel ültök le egy asztalhoz sörözni vagy mentek bulizni , dolgoztok együtt stb...

Tehát csak óvatosan a feltételezésekkel.


Amellett nem szégyen megpróbálni meismerni sokkal nagyobb szégyen elutasítani a puszta lekicsinylésből és nemértésből.


Ennyit szerettem volna hozzáfűzni.

2010. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!