Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi ez az új divat illetve őrület?

Nigra kérdése:

Mi ez az új divat illetve őrület?

Figyelt kérdés
miért hiszi mostanában majdnem minden 12-17 éves, hogy vámpir médium? ezzel annyira lejáratnak minket, hogy nem igaz ( ősi brok-kelta vallású vagyok) ráadásul ez a vámpirmánia életveszélyes is. NINCSENEK VÁMPIROK ÉS ATTÓL HOGY EGYSZER MEGÉREZTÉL VALAMIT NEM VAGY MÉDIUM ÉRTSÉTEK MEG.
2010. nov. 18. 18:30
1 2 3 4
 31/36 a_maestro_főnök ***** válasza:
google a barátod, cybergyerek csőbárd
2010. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A Csöbárd ***** válasza:
Nekem nem a barátom semmiféle gugul, és nem vagyok cybergyrek. Ezeket én nem értem. Mind szarság. Az ő válaszára várok csupán. A Csöbárdot pedig rövid ő-vel írják, tudhatnád ha ismernéd a vallásomat. De gondolom te csak az Budthidzmusról szoktál könyveket olvasni meg az ilyen közismert hitvilágokról.
2010. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

persze, hogy nincsenek vámpírok, de ezeknek a tiniknek mondhatod...Hüly.e mind.

És én sem nézem le a wicca-kat, lakik egy a szomszédba is, de jobban szereti, ha Évinek szólítjuk.

2010. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
XD
2010. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
ne félj, nemsokára a tinik is rá fognak kapni a reptoidokra.
2010. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
VÁMPÍÍÍÍÍÍÍÍRNAPLÓÓÓÓÓÓK!!!!! :) :) :) :) :D :D :D :D
2010. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!