Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi ez az új divat illetve őrület?

Nigra kérdése:

Mi ez az új divat illetve őrület?

Figyelt kérdés
miért hiszi mostanában majdnem minden 12-17 éves, hogy vámpir médium? ezzel annyira lejáratnak minket, hogy nem igaz ( ősi brok-kelta vallású vagyok) ráadásul ez a vámpirmánia életveszélyes is. NINCSENEK VÁMPIROK ÉS ATTÓL HOGY EGYSZER MEGÉREZTÉL VALAMIT NEM VAGY MÉDIUM ÉRTSÉTEK MEG.
2010. nov. 18. 18:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Stílusa alapján a kérdező sem lehet nagykorú. Amolyan broki-kelta kislányként képzelem el :D
2010. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

hát a koromat illetően azért erős fiatalitás a "nem nagykorú" szép idők is voltak azok:D

és ennyi off-ot még sose láttam:)

2010. nov. 22. 16:20
 23/36 A Csöbárd ***** válasza:
Ha te kelta vallású vagy, akkor neked Lugh meg Toutatis az istened?
2010. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 a_maestro_főnök ***** válasza:

+ egy egész zöldéségeskert ami a kifőzde mellett van.

egy vallás van gyerekek. a jó öreg keresztény.

2010. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A Csöbárd ***** válasza:

A keresztény vallás 2000 éves, de a kelta vallás még jóval öregebb, s eddig úgy tudtam hogy vagy másfél évezrede ki is halt, még jó hogy kíváncsi vagyok. A kelták hitvilágában rengeteg bölcsesség van ám!


Druidákat ismersz?

2010. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 CDNS55 ***** válasza:
Mert minden tininek arra a vega vámpírra (Robert Pattinson) nedvesedik a bugyija.
2010. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 a_maestro_főnök ***** válasza:
különösen a hogyismondjam...ferdehejlamú tiniknek..emosoknak bejön a patisszon xD fehérebb mint a fal, a végén megsajnálom, önként felkínálok neki egy kémcsőnyi vért hogy legyen már egy kis színe,mert a patisszon nem igy néz ki
2010. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 a_maestro_főnök ***** válasza:
MI AZ A MÓKUSPÁLCA ?
2010. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

maestro: a kereszténység nem másért kelt életre mint az eberek megfélemlítésére...meg persze politikailag is előnnyösebb volt ha a nép a templomban ül és nem azt nézi, hogy a nagyurak, hogyan szórják a pénzt. meg hát a pokoltól való félelmükbwn úgy fizették az egyháznak a tizedet mint a kisangyal


csöbárd, köszönöm hozzászólásodat. nem, nem halt ki a kelta vallás, vagyunk még páran akik hiszünk a természetben:) igen rengeteg bölcsesség van a tanításainkban.:) druidákat sajnos nem smerek, tudomásom szerint csak pár darab van belőlük az egész világon

2010. nov. 23. 08:07
 30/36 A Csöbárd ***** válasza:
Nagyszerű! Meg tudnád mondani az isteneid nevét? Esetleg mesélnél egy kicsit a vallásodról? Igencsak kíváncsi vagyok reá.
2010. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!