Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A Szellem rosszndulatú ha...

A Szellem rosszndulatú ha (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a barátnőm már jó ideje szellemet lát a szeme sarkából,mikor egyszer webkameráztunk én is láttam valami érdekes kék szerű női alakot,féltem őt nagyon.Okozhatja a szellem a fejfájást?Vagy esetleg a fejfásástól lát szellemet? Nemrég költöztek új házba mert az előzőt baleset érte,viszont ahol most laknak

senki nem lakott előttük..előre is köszönöm a komoly válaszokat:)


2010. nov. 10. 12:16
1 2
 11/18 anonim válasza:
szellemek márpedig nincsenek, de én is láttam néhány furcsa jelenséget, pl egyszer, amikor épp ültem a toaletten, és lefényképeztem magam, a vállam fölött ottvolt egy térdelő ember forma, mintha egy konyvet olvasott volna. hátranéztem, megnéztem minden körülöttem lévő dolgot, de semmi hasonló nem volt ott. ez több fényképen is megtörtént, azt hiszem, istent láttam :)
2010. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
milyen vallást gyakorol?
2010. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én kétszer is láttam valamit.Egyszer egy csípőre tett kézzel a szobában a falon áthaladó sötét alakot,egyszer meg egy sötétzöld hosszú köpenyben lévő alakot,amint azt nézi,hogy az egyik családtag miképp játszik a gépen.Nem is mondtam el neki.A miatyánk imádságot kitettem a falra,kinyomtattam latinul és magyarul,azóta kezdenek a dolgok rendbe jönni.
2010. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Térdelve, hogy lehet kulázni?:S
2010. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nos, attól fájdult meg a bnőd fejed, mert érezte azt az energiát, amit a szellem magával hozott. (Tehát energiaérzékeny) Gyújtsatok meg egy fehér gyertyát. Ha akkor se megy el, akkor nem negatív lény.
2010. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 LASFASF válasza:
_A?DS_:D?A_S:D?AS_D: ez valami kamu kérdés :D:D ilyen nincs :D
2010. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Gyújtsatok meg 1 minél világosabb (fehér a legjobb)gyertyát, és barátságosan mondjátok meg neki h menjen el.

UI.: a gyertya átjárást "biztosít" a szellemnek a földre és a világos szín azt jelképezi hogy nem akartok rosszat!! :)

Vagy még a só az összes sarokba is be szokott válni.

2010. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vohu Manah ***** válasza:
Sziasztok! Én foglalkozom szellem világgal. Semmi féle képen nem rosszindulatú szellem, ő azzal sincs tisztában, hogy bajt okoz. Sajnos az energia veszteséget okozhatja, amiatt fáradt a barátnőd. A fejfájást sok minden okozhatja, de amiatt semmi féle kép nem láthat szellemet. Minden kép meg kell tudni ki ő. Mert minden embernek van két angyala, úgy mond, egyik az őrangyal, a másik a segítő (elhunyt személyből lett angyal). Az utóbbi "személye" változhat attól függően épen mire van szükség, mint tanulás, mint segítség. Ha a segítő, egyszerűen nem tudjátok elküldeni, ha egy másik eltévedt lélek, akkor használhatók módszerek a nyugalomba küldésére. Ha bővebben érdekelne benneteket a tanácsom írjatok rám privátban.
2011. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!