Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki útba tudna igazítani?...

Valaki útba tudna igazítani? . Indigókék az aurám

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Meglehtősen nyitott a a gondolkodásom, de azért igyekszem mindenre racionális választ adni. Kicsit aszociális vagyok, de rettenetesen érdekelnek az emberek...vagyis inkább a gondolkodásmódjuk, és az érzéseik. Kb 2 évvel ezelőtt elkezdtek megérzéseim lenni az ismerőseimnél, hogy milyen a hangulatuk, hogyan érzik magukat, és mit gondolnak éppen. Mivel pszichológusnak készülök, nemigazán volt nehéz beleásnom magam az empátiába, így nagyjából nagyjából meg tudtam magyarázni ezt a fajta képességemet. Viszont mostanában már az utcán velem szembejövő vadidegeneknél is előjön ez, és ha valakivel veéletlenül beszélgetni kezdek, perceken belül elkezdi elmesélni az élete történetét... Múlt hónapban ez 6szor fordult elő. Nemrég voltam aurafotózáson, és kiderült, hogy indigókék és ibolya az aurám, valamint a rezgésszámom olyan 1 millió körül van. Az indigó témában otthon vagyok már, de a rezgésszámmal kapcsolatban örülnék, ha valaki tudna nekem valamit írni. Annyit tudok, hogy a normális az olyan 200 és 400 ezer között mozog.

Annyit már kikövetkeztetem, hogy emiatt lehet, hogy megnyílnak előttem az emberek, és emiatt tudom érezni mások érzéseit is.

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. szept. 30. 23:43
1 2 3
 21/22 Csilla Rácz válasza:
Gratulálok minden egyes embertársunknak, aki csak lehurrogni tud másokat! A kulcs nyitja, hogy megértsük egymást még abban az esetben is, ha egy másik ember véleménye, gondolata butaságnak hangzik szerintünk. Ha csak egy kicsit toleránsabbak lennétek, észre vennétek, hogy ez a srác próbál eligazodni a világban aszerint, amilyen ő maga. - Annyit mondanék neked, hogy amit tapasztalsz, az azt jelenti, hogy tiszta, megértő szíved van. Eredendően bíznak benned az emberek, akikkel személyes kontaktusba lépsz. Ezt értékeld, és ne tedd köznevetség tárgyává mindaddig, amíg meg nem tanulják az emberek elfogadni egymást. Téged csak hasonló személyiségek fognak megérteni, míg világ a világ. S hogy miért bosszant az, hogy bántanak és nevetnek rajtad? Azért, mert keserű lelkű egyének rombolják benned az élet iránti szeretetet! Szeresd ezután is az embereket, még ilyenkor is. Elég, ha csak a környezetedet tanítod az elfogadásra, bizalomra, szeretetre. Ne legyen benned gyűlölet soha, mert te magad nyújtasz menedéket azoknak akiknek szükséges. Szüksége van rád mindenkinek! Nem kell, hogy egyedül érezd magad, vagy különlegesnek. A legjobb pályát választottad, amivel célt érsz majd. Nekem nem volt lehetőségem pszichológiát tanulni.. bár szerettem volna, ugyanazért, amiért te is. Idén leszek 21 éves és hasonlóképpen indigókék aurával rendelkezem. Én sem követtem a trendi libafos-színű változatot, úgy, ahogy te sem. Válaszokat ne keress, az évek alatt mindenre rájössz. Csak tedd, amihez értesz és ne oszd meg a legféltettebb dolgaidat, mert nem fogják értékelni. Pont ez a lényeg, hogy nem a szavakkal és a megnevezésekkel kell hatást gyakorolni másra. És hogy milyen különleges is vagy/vagyunk? A környezetemben eddig senkiről sem derült ki, hogy olyan lenne, mint mi. Viszont! Egy cseppel sem vagyunk különbek, mert nincsenek szárnyaink, és glória sincs a fejünk felett.
2012. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Csilla Rácz válasza:

Ui:


Helyesbítenék. Ne Fojtsd magadba a kérdéseid, egyszerűen csak válaszd ki a megfelelő helyet. A 2. oldal kommentelőitől elnézést kérek. Bort iszok és vizet prédikálok..mondhatnátok. Bevallom, én sem tudom mindig a helyes úton tartani magam, mikor ilyen indulatos vagyok. Abban reménykedem, hogy megtanulhatom ezt is szabályozni idővel.

2012. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!