Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki útba tudna igazítani?...

Valaki útba tudna igazítani? . Indigókék az aurám

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Meglehtősen nyitott a a gondolkodásom, de azért igyekszem mindenre racionális választ adni. Kicsit aszociális vagyok, de rettenetesen érdekelnek az emberek...vagyis inkább a gondolkodásmódjuk, és az érzéseik. Kb 2 évvel ezelőtt elkezdtek megérzéseim lenni az ismerőseimnél, hogy milyen a hangulatuk, hogyan érzik magukat, és mit gondolnak éppen. Mivel pszichológusnak készülök, nemigazán volt nehéz beleásnom magam az empátiába, így nagyjából nagyjából meg tudtam magyarázni ezt a fajta képességemet. Viszont mostanában már az utcán velem szembejövő vadidegeneknél is előjön ez, és ha valakivel veéletlenül beszélgetni kezdek, perceken belül elkezdi elmesélni az élete történetét... Múlt hónapban ez 6szor fordult elő. Nemrég voltam aurafotózáson, és kiderült, hogy indigókék és ibolya az aurám, valamint a rezgésszámom olyan 1 millió körül van. Az indigó témában otthon vagyok már, de a rezgésszámmal kapcsolatban örülnék, ha valaki tudna nekem valamit írni. Annyit tudok, hogy a normális az olyan 200 és 400 ezer között mozog.

Annyit már kikövetkeztetem, hogy emiatt lehet, hogy megnyílnak előttem az emberek, és emiatt tudom érezni mások érzéseit is.

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. szept. 30. 23:43
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Akár én is írhattam volna a kérdést. Nekem 800 ezret mondtak, nem indigókék, csak kék, de vannak benne indigó részek. Ugyanúgy megérzem én is, ki hogyan viszonyul hozzám, milyen a kedve. Nekem az a probléma,hogy át is veszem, tehát úgy érzem meg milyen a hangulata, hogy nekem olyanná válik. Nem tudom jól megfogalmazni. Azt mondták, ez a rezgésszint az jelenti, hogy a jelenlétedben jól érzik magukat az emberek, megnyílnak. (Ezt meg is tapasztalod, ahogy látom.) És biztos hogy nem mindennapi, mert az én fotósom teljesen lázba jött. (Nem úgy! :) Még megkérdezném, hogy a vallással hogy állsz, pap is lehetnél (végül is hasonló a pszichológushoz), de ehhez nincs közöm, biztos nagyon jó pszichológus leszel, ez a HIVATÁS-od, ez teljesen egyértelmű a sorokból. Az én hivatásomra még nem jöttem rá, 33 éves vagyok, és csak tengek-lengek...


Tündér

2010. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

De az vajon tudod e, hogy mi vagy valójában kedves kérdező? Az oké, hogy indigó színű az aurád, és magas a rezgés számod(bár elárulhatnád hogyan mérik ezt meg)...én az aranyszínű fénylő aurára hajtok. :D

Azt tudod e, hogyan vagy képes megérezni mások gondolatait, érzéseit?! Tudod e miért létezel egyáltalán(nem erre az életedre vagyok gondolok)? Tudod mi a világ, és hogyan jelenik meg általánosságban, és neked?! Ezekre a kérdésekre kéne megtaláld a választ először, mert úgy illik, hogy az alapot sajátítjuk el, utána könnyedén megérthető minden más. Ha gondolod tudok segíteni, vagyis tudok adni valamit, ami megértetheti veled ezt a rezgésdolgot, és a többit. :)


ui.: Azt egyébként tudtad, hogy te magad is képes vagy a rezgésszámodat módosítani?! Akár felveheted mondjuk a víz rezgésszámát az egész fizikumodban, és akkor képes vagy azon állni/járni. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
LastOneLeft te is tudsz vizen járni?
2010. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Kedves Tündér.

Érdekesen állok a vallással, sokat foglalkoztam vele, és egy ideig nagyon kiábrándultam belőle, de mostanában újra foglalkoztat, csak az a kérdés, hogy ezúttal mire jutok majd...


LAstOne Left, örülnék neki, ha tudnál ajánlani, vagy adni valamit.

2010. okt. 8. 09:31
 15/22 anonim ***** válasza:

bárki képes rá, leírtam...csupán hinni kell egy kicsit, és másként állni a világhoz, mint ahogyan alapba teszi az ember. az Elme hatalma kimeríthetetlen. az pedig, hogy személy szerint én tudok e járni vízen...legyen az az én magánügyem. de őszinte leszek...kicsi gyermek vagyok amúgy én is, akárcsak a többi ember...de legalább a receptet megtaláltam a létezésről, amit hajlandó vagyok megosztani embertársaimmal...:)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

kedves kérdező.


Én egy komplett tanítást tudok neked adni, amivel megértheted létezésedet(nem az indigó mivoltadat, hanem teljes létezésed), megértheted azokat a dolgokat, amiket leírtam az első kommentemben. Röviden, ha nyitott vagy e dolog felé, akkor megtudhatod mi vagy valójában, mi a világ, és mi Isten(nem a közhitben szereplő istenképekre gondolok). Adom akkor a szerzőt és címet, és sok sikert hozzá, elég mély figyelmet igényel, szóval szükséged lesz türelemre. Ha esetleg nehezen tudsz értelmezni egy-egy részt, mert előfordulhat, mivel nehéz könyv, akkor szólj bátran segítek. :)


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége

[link]


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Érdekesen állok a vallással, sokat foglalkoztam vele, és egy ideig nagyon kiábrándultam belőle"


Kiábrándulni a vallásból a gyengeség jele. Vagy pedig sosem értetted hogy mi az a vallás, ami furcsa, ha sokat foglalkoztál vele.

2010. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

LastOne Left,

Köszönöm a könyvet, Bruntontól már olvasom a misztikus tanításokat, csak most egy picit félreraktam, mert annyi dolgot kavart össze, hogy kell egy kis idő, amíg helyre tudom rakni őket.

Igazából csak 3-4 hónappal ezelőtt kezdtem el ilyesmikről gon gondolkodni, és még eléggé újak a dolgok...

2010. okt. 9. 11:22
 19/22 anonim válasza:

aurafotó: én 5x voltam és mindig másmilyen lett

Aztán beszélgettem egy régi aurafotóssal, aki azt mondta, hogy azért hagyta ezt abba, mert a gép nem jó, nem az igazat mutatja és nem érezte fernek ezt a vendégeivel szemben.

2010. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

kérdező.


Igazság szerint én nem olvastam Paul Brunton többi könyvét, viszont azt kell mondjam nincs is értelme mindenkinek, mert találkoztam olyan emberrel, aki nem ezzel kezdte, amit én adtam, s elítélte Brunton szavait...írt is nekem egy mail-t az ember, hogy van azért Bruntonon kívül más gógyi, de 2 levélváltás után átértékelte, s belekezdett az Önvaló bölcsességébe, mert belátta, hogy valószínűleg tévedett. ez az ember, akiről beszélek különben egy nagyon intelligens és nyitott ember...s erre a hozzáállásra szükség van az olvasásnál.

A te döntésed, de én úgy gondolom Brunton korábbi könyvei csak gondolatok halmaza, hiába esszé, viszont az Önvaló bölcsessége egy kerek, rendbe szedett, értelmes tanítás, magyarázat, leírás a létezésről ugye. Teljesen összefüggő fejezetekkel úgymond egymásba érve, vagyis teljességet alkotva.

Az pedig, hogy 3-4 hónapja kezdtél el ilyenekkel foglalkozni nem probléma...időd mint a tenger. Csak légy türelmes...egyébként én 1.5 éve kezdtem el ezeket a dolgokat keresgélni, meg akartam fejteni a létezést...és 6 hónapja kézbe kaptam a leírást. Nem véletlenül. :P


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!