Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki útba tudna igazítani?...

Valaki útba tudna igazítani? . Indigókék az aurám

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Meglehtősen nyitott a a gondolkodásom, de azért igyekszem mindenre racionális választ adni. Kicsit aszociális vagyok, de rettenetesen érdekelnek az emberek...vagyis inkább a gondolkodásmódjuk, és az érzéseik. Kb 2 évvel ezelőtt elkezdtek megérzéseim lenni az ismerőseimnél, hogy milyen a hangulatuk, hogyan érzik magukat, és mit gondolnak éppen. Mivel pszichológusnak készülök, nemigazán volt nehéz beleásnom magam az empátiába, így nagyjából nagyjából meg tudtam magyarázni ezt a fajta képességemet. Viszont mostanában már az utcán velem szembejövő vadidegeneknél is előjön ez, és ha valakivel veéletlenül beszélgetni kezdek, perceken belül elkezdi elmesélni az élete történetét... Múlt hónapban ez 6szor fordult elő. Nemrég voltam aurafotózáson, és kiderült, hogy indigókék és ibolya az aurám, valamint a rezgésszámom olyan 1 millió körül van. Az indigó témában otthon vagyok már, de a rezgésszámmal kapcsolatban örülnék, ha valaki tudna nekem valamit írni. Annyit tudok, hogy a normális az olyan 200 és 400 ezer között mozog.

Annyit már kikövetkeztetem, hogy emiatt lehet, hogy megnyílnak előttem az emberek, és emiatt tudom érezni mások érzéseit is.

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. szept. 30. 23:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Az ilyen butákból élnek meg a jósok, kuruzslók már több ezer éve... És még több ezer évig fognak...


Arra nem gondolsz, hogy esetleg jól tudod értelmezni mások mimikáját, testtartásait? És nem csoda az se, hogy mindenki szeret veled beszélgetni, főleg ha pszichológusnak készülsz, ugyanis ők azt tanulják, hogyan nyíljon meg előttük bármilyen típusú ember, hogy kiszedjék belőlük a legféltettebb gondolataikat, ezzel segítve a gyógyulást?


Mi a faxnak kell mindenbe rezgésszámot meg aurát belemagyarázni? Remélem jó sok pénzt otthagytál ezeknél a "méréseknél"

2010. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

a rezgésszám normális esetben 50Hz - ha nem hiszed, nyúlj bele a konnektorba...

(ez azzal a haszonnal is jár, hogy egy barommal kevesebb lesz a földön)

2010. okt. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem egy jedi vagy. Úgy hallottam hogy a magas rezgésszámot az aurába a midi-chlorianok okozzák. Luke Skywalkernek pl 3.000.000 volt a rezgésszáma!


Az indigókék pedig azt jelenti hogy a dark sideos vagy!!!44


Egyébként hamár írtam, elmesélném az élettörténetem: 84ben szüeltem, nyíregyházán. 2003ban érettségiztem, nem voltam jó tanuló, de azért sikerült felvételt nyernem a főiskolára. De nem tetszett, úgyhogy otthagytam. De aztán csak visszamentem, ilyen BSC-s képzésre.

2010. okt. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Orvosnak keszulsz, es amilyen adottsagokkal rendelkezel ez meg jobban segit abban, hogy jo orvos legyen beloled, es igy tudsz majd segiteni es gyogyitani.

Mindig a belso erzesek legyenek azok, amik vezerelnek, es a kulso, mint jelenleg, mivel az megteveszto lehet, es leterit az eredeti utadrol.

Nem kell hangoztatni az erzeseidet, hanem ezt a meglevo belsoerzest kell fejlesztened, es megtanulni ezeket kezelni, es igy eljon az ido es majd hasznalni is fogod, de ez csak akkor fog elkovetkezni, amikor Te fogod kifejleszteni.

Fejlesz a belso erzekeidet es fejlodj, es haladj, es eljon az ido, amikor mar aztis tudni fogod, hogy igazabol miis a foldi feladatod, amiert leszulettel,

"dolgozz" meg erte, a tudat magja benned van, hozd a felszinre!

Sok sikert!

2010. okt. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

Az indigókék aura már nem divatos, újabban a libafoszöld a trendi.

Hasfelmetsző Jack előtt is megnyíltak az emberek, biztos csak az aurája tehetett róla.

Egymillió körüli rezgésszám? Akkor te egy középhullámon sugárzó rádióadó vagy.

2010. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Jaj szegény pszichológus jelöltet,ne froclizzátok már ennyire. A leírtad alapján mélyen érző, empatikus fiú vagy, akinek olyan tulajdonságai vannak, aki nem csak a szakmai tudás által fogja vizsgálni majd a páciensei lelkét, hanem ez a különleges adottsága is jobban fel tudja tárni problémáikat. Sok sikert hozzá!
2010. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

06:00

Hát, el kell, hogy keserítselek, a pszichológus nem orvos, hanem bölcsész.

Bár aszociálisként szerintem elég nehéz lesz pszichológusnak menned. És az meg nem egy túl nagy teljesítmény, ha elkezd valaki tök ismeretlen ember beszélni az életéről...

Persze ettől még lehetsz jó pszichológus, csak ne az aurádra alapozd ezt a feltevést!

2010. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Kérdésednek semmi értelme.

Nekem inkább olyan érzésem van, hogy ez egy tudatalatti "Na látjátok, milyen különleges ember vagyok" -típusú leírás. Aki tényleg tisztában van az ezotéria valódi lényegével, nem hangoztatja a "képességeit".

Bocs, tényleg ez szűrődik le a kérdésedből. És hogy őszinte legyek, semmit nem ér az, hogy te indigókék aurájú vagy. Nekem meg van egy milliónyi barátom, akik talán szimpla sárgák és pirosak, de remek és szeretetteljes emberek, akik a szememben többet érnek, mint bármilyen indigók... Először talán ezen kellene elgondolkodnod, és nem hangoztatni a színed...

2010. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Tuti hogy lúzer vagy!
2010. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

Az aurafotózás egy nagyon szépen beszínezett, abszolút használhatatlan képet ad. A rezgés számot meg nem mérik számszerűen. Egy millió? Te vagy dermesztő a dragon ballból?

Köszönjük a dicsekvést, nagyon tanulságos volt.

2010. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!