Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h régebben hittem a mágiában, szellemekben és hasonlókban, mostmár egyáltalán nem. Most 18 vagyok. Pár évvel ezelőtt vettem ilyen könyveket is, foglalkoztam vele, stb. Mostanra pedig teljesen szkeptikus lettem. Csak nevetek egyet az ilyeneken. Semmi ilyesmiben nem tudok már hinni. Hogy vehetettem ekkora fordulatot? Igazán nem zavar, sőt örülök, de nem értem :D
2010. szept. 22. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Én 12 évesen hittem benne még. Rá egy évre, 13 évesen kiröhögtem a lelkemet az ilyeneken.


16L

2010. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Én 13 évesen szerelmes voltam a tesi tanáromba. Már kinőttem belőle. Nem zavar, sőt örülök, de nem értem :D
2010. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
felnőttél. van ez így. :)
2010. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
benőtt a fejed lágya!
2010. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Az agy is fejlődik.Már meg tudod különböztetni az igazat a hamistól.Vannak akik sosem jutnak el erre a szintre.
2010. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
trükökk
2010. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy unalmas szürke materialista agymosott zombi lettél, aki azt hiszi hogy a világ mcdonaldsból áll meg coca colából.
2010. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már normális középszerű ember lettél, és ez így van jól :-)
2010. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!