Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka ennek az...

Mi lehet az oka ennek az "érzésnek"?

Figyelt kérdés
Miért / mitől lehet az,hogy bizonyos emberek életét el tudnám mondani úgy,hogy semmit nem tudok róla ? Tudom,furán hangzik de mondok egy példát.Nem olyan rég,kb 2 hete van egy olyan személy az életembe,akit nap mint nap látok,soha nem beszélgettünk (csak köszönés...). Amikor jön velem szembe,van egy olyan kisugárzása h mindent el tudnék mondani : mit érez,mit gondol,mire vágyna...de van hogy azt érzem h "szívja" le az energiám.(Tudom h furcsa,és "hülyeség" de ez engem megrémiszt...) (ez így elég rövid és semmit mondó,de akinek lenne kedve kicsit NORMÁLISAN beszélgetni,és tudna segíteni,örülnék ha írna ! Légyszi normális válaszokat. Köszönöm előre is !
2011. okt. 23. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Léleklátó vagy. Ezt az érzékenységednek köszönheted, mert azonnal bárkiről meg tudod állapítani, hogy milyen viselkedésre számíthatsz nála. Jó ez, érett lelkek tulajdonsága. Kisebbik fiam ilyen. Kiskamasz korában mondta ugyanezeket, amiket itt leírtál.Félned nincs mitől, legfeljebb a saját negatív gondolataidtól. A pozitív gondolkodás erősíti az aurádat, így semmi rossz nem érhet. Az sem baj, ha szívnak tőled egy kis energiát, hadd gyógyuljanak. Te az univerzális energiaforrásból mindig pótolod, anélkül, hogy tudnád. Éld tovább az életedet, ahogy eddig. Legyél mindig kedves, minden öreggel bánj úgy, mintha a nagyszülőd lenne, és minden középkorúval, mintha a szülőd lenne, és minden gyerekkel, mintha a testvéred. Ha sérelem ér, ne a bosszún gondolkodj, hanem a megbocsátás módján. Fejleszd magad és szeretetben növekedj. Ölellek így ismeretlenül.
2011. okt. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy? Leleklato az azert tulzas, hiszen a belso erzekeid a fejlettebbek, amit meg tudsz fejleszteni.

Irj priv.ben szivesen beszelgetek veled errol a temarol.

2011. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan ez a képességem

de én már odáig fejlesztettem hogy az éppen elhangzó gondolat menetét is ki tudom hallgatni és látni a képzelgéseit

2011. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy nyugottan írhatsz privátot :)
2011. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! 15 éves vagyok (és sajnos irány tanulni) úgyhogy majd este írok!:) Köszönöm mégegyszer!!!
2011. okt. 23. 13:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!