Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tudtok az ektoplazmáról?

Mit tudtok az ektoplazmáról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 13:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ennyit a googléról

majdnem elhánytam magam:S

2010. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Kriszti83 ***** válasza:
2010. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ektoplazma az ezoterikában és áltudományokban előforduló nagyon ritka anyag. A nevéről ítélve semmi köze nincs a fizikában előforduló plazma halmazállapotról. Egyes médiumok azt állítják, hogy a szellemekből származik és nagyon különleges, ami csodás és misztikus erőkkel bír. Általában zöld árnyalatú gázról, vagy folyadékról

beszélnek. Talán szerves anyagok elbomlása során keletkeződő folyadék, esetleg elektromosság, vagy sugárzás által. Spirituális energiákat tartalmaz. Előfordul az alkimisták régi jegyzeteiből, csodás folyadékként tartották.

Ezt a wikipédián találtam

2010. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezt a wikipédián találtam:

Az ektoplazma az ezoterikában és áltudományokban előforduló nagyon ritka anyag. A nevéről ítélve semmi köze nincs a fizikában előforduló plazma halmazállapotról. Egyes médiumok azt állítják, hogy a szellemekből származik és nagyon különleges, ami csodás és misztikus erőkkel bír. Általában zöld árnyalatú gázról, vagy folyadékról

beszélnek. Talán szerves anyagok elbomlása során keletkeződő folyadék, esetleg elektromosság, vagy sugárzás által. Spirituális energiákat tartalmaz. Előfordul az alkimisták régi jegyzeteiből, csodás folyadékként tartották.

2010. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Cirmos kandúr ***** válasza:
100%
ez hülyeség, a szellem amit nem is látunk mivel más dimenzióban van, hogy a retekbe hagyna maga után ilyen zöld anyagot?! na ennyi!!!
2010. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én azt tudom hogy a legjobb zenék vannak rajta....:D [link]
2013. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!