Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Véres Mary: mit tudtok róla?

Véres Mary: mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:
na lécci, fontos!
2011. okt. 24. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Angol királynő, aki üldözte a protestánsoknak; VIII Henrik és Aragóniai Katalin lánya, Erzsébet királynő féltestvére.


Egyébként meg Vlagyimíri (aki emlékszik még erre a kérdésre...)

2011. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Illetve gyakori horrorklisé, hogy ha háromszor kimondod a tükör előtt: Bloody Mary, Bloody Mary, Bloody Mary, akkor megjelenik neked a szelleme, és abban nem lesz köszönet!
2011. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen, de fontos, hogy éjfélkor kell mondani (teliholdkor a leghatásosabb). és a nem lesz benne köszönetről azt hallottam, hogy megjelenik megszaggatott, vértől lucskos fehér ruhájában, s magával hurcol a túlvilágra (megöl). én ki akartam próbálni kisebb koromban, de nem mertem. pedig a tükör elé álltam, de a másodiknál megálltam, mert féltem, hogy tényleg igaz XD. lehettem vagy 11-12. :D de ne hidd, hogy biztatlak!
2011. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szuzlany, akkor nyugodtan kimondhatod haromszor... max koktelt kapsz. Szuz lanyok helyeben en felnek. Bar mar roluk is inkabb csak legendak szolnak... :D


S.

2011. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!