Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a dimenziókapuban?...

Hisztek a dimenziókapuban? Szerintetek hogy működik? Hova jut az ember? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés

Édesanyám mesélt régebben egy történetet,ami álítólag megtörtén. Egy baráti összejövetelen egy nő kiment a teraszra,és a jelenlévők szeme látára fokozatosan eltünt. Sajnos neten nem találtam meg ezt a történetet.

Köszönöm szépen a válaszokat


2011. márc. 19. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak, persze. De egy tanács: Ne próbálj meg elkerülni innen. Légy jelen.
2011. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rochesterr ***** válasza:

Hm...annyit mondok hogy Philadelphia-kísérlet és Bermuda háromszög.Ezeknek próbálj utána nézni,bár nem hiszem,hogy az interneten találnál kielégítő információkat.

Valóban lehetséges.Ellentétesen forgó Mer-Ka-Ba mező hozza létre.

2011. márc. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Zoltán kvantumfizikus válasza


Ezen jelenségek nem dimenziókapukra vezethetők vissza, sőt valójában nem volt ilyen sosem, ezek csak téves elbeszélések. Nem lehet teleportálást végrehajtani.

A filadelfia kísérlet egy téridő manipuláción alapult kísérlet, mely spontán nem következik be.

2011. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Nem lehet teleportálást végrehajtani"

Vagy mi még emberek, nem ismerjük a módját.

2011. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mi nem ismerjük, hanem nem lehet.
2011. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Háát én láttam egy dokumentumfilmet amiben egy kisrepülő a Bermuda-háromszögben zivatarba került és amikor leszállt megnézte az időt és 3 perccel az eredeti felszállása előtt volt, vagyis valahogy visszament (?) az időben. Nem álíltom, hogy giaz, de megtörtént (ugyanarra az órár nézett mind2szer).
2011. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
engem is érdekelne de az interneten sok minden találjatsz, vagy könyvekben
2011. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
már hogy a pics*ba ne létezne... miután jövők ki a sport presszó kapuján azt sem tudom, hogy hol vagyok... egy teljesen más világ
2011. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20,13 vagyok!

100 évvel ezelőtt még úgy tudták a tudósok, hogy a levegőben közlekedni sem lehet!

Azóta tudjuk, hogy lehet a repülőgépet és a helikoptert megépíteni!

2011. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Nahát ezaz! Hol képzeltem volna el kislány koromban,hogy 30 év mulva,ugyanazzal a barátnömmel akivel akkor a homokozóban játszottam,azzal 30 év mulva egy az asztalon lábakon álló dipótáska szerü masinában fogunk egyenesben beszélgetni,én európa egyik,ö pedig máik végéböl!!!??? 20 év mulva lehet hogy valós lesz ugyanigy az idöutazás,vagy akár majd ufo-kat hívunk meg karácsonykor vacsorára???:-)
2011. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!