Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemmel kapcsolatos,...

Szellemmel kapcsolatos, gyorsan írjatok kérlek!?

Figyelt kérdés
Szóval... Ma egy elhagyatott házsorban voltunk, ahol kb 30 éve nem laktak. egy mende monda szerint itt egy embert megöltek. mi bementünk, féltünk, és kijöttünk. amikor zuhanyoztam itthon magától elkezdett billegni a tusfürdő. ez most mi? Ha szellem akkor mit akar???? mondtam neki h csak békével mentünk oda nem akartuk magunkra haragítani. Válaszokat előre is köszönöm!
2010. aug. 29. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha szellem az akkor azt észre fogod venni mert fogsz még tapasztalni dolgokat.De ez lehetett véletlenül is.Ha tapasztalsz még ilyeneket akkor gyújts meg egy fehér gyertyát és küldd el a szellemet.
2011. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"országok kormányai kémrepülők és kémek helyett, miért nem "hazafias szellemeket" alkalmaznak..."


Ennél röhejesebb kérdést én még nem láttam XD XD

atyaég....

2011. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!