Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemmel kapcsolatos,...

Szellemmel kapcsolatos, gyorsan írjatok kérlek!?

Figyelt kérdés
Szóval... Ma egy elhagyatott házsorban voltunk, ahol kb 30 éve nem laktak. egy mende monda szerint itt egy embert megöltek. mi bementünk, féltünk, és kijöttünk. amikor zuhanyoztam itthon magától elkezdett billegni a tusfürdő. ez most mi? Ha szellem akkor mit akar???? mondtam neki h csak békével mentünk oda nem akartuk magunkra haragítani. Válaszokat előre is köszönöm!
2010. aug. 29. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Most komolyan szellemnek nézel egy valami által megbillentett tusfürdőt?


Rendben van, rettegj!


De azért gondolkozz el róla időnként, hogy hogyha olyan bonyolult eszközöket tudunk gyártani, mint a számítógép, akkor ugyan miért nem találtak még fel mondjuk egy hűtőszekrény-szerű dobozt, amin megnyomsz egy gombot és odateleportál neked egy szellemet a "másvilágról" és az országok kormányai kémrepülők és kémek helyett, miért nem "hazafias szellemeket" alkalmaznak...

2010. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

az előttem válaszoló nagyon gonosz :D

én azt mondom, ne félj. az ember hajlamos saját magát túlpörgetni ilyen dolgokon. valószínűleg nem ment veled semmilyen szellem sehova, csak annyira beleélted magad az elhagyatott ház sztoriba, hogy most félsz.

én hiszek a szellemekben, szóval nem gúnyolódom, de szerintem nincs miért aggódnod :)

2010. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket, de akkor is! Sosem volt még ilyen velem, és én olyan vagyok, aki ha lát valamit, akkor tényleg úgy van! én tiszteletben tartottam világ életemben ezeket a misztikus dolgokat, mért pont rám akaszkodna valami szellem? Amugy a szellemek érzik ha tiszteli őket az ember? nem akar nekik ártani?
2010. aug. 29. 23:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, múlthéten velem is ilyen volt, fürödtem és magától le esett a tusfürdő a kád széléről( nem kicsi a széle, és vizes sem volt, hogy lecsússzon) Le esik az magától is, nem a szellem miatt.
2010. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a második válaszadó vagyok. továbbra sem vagyok szellemszakértő, sajna, de szerintem vannak gonosz, meg jó szellemek. a régi lakásunkban volt egy, és úgy éreztem, gonosz, de nem történt semmi olyan, hogy bántott volna, vagy bármi. ebben a lakásban is észlelek fura dolgokat, pl. a macska mered a teljesen üres sarokra órákig, miközben keservesen nyávog. már nem félek ezektől a dolgoktól. esetedben továbbra is fenntartom, hogy nem biztos, hogy szellem, lehet, hogy tényleg csak leesett a tusfürdő, úgyhogy nem kell félned. ha meg mégis szellem, akkor sem hiszem, hogy bántani fog.
2010. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Phoney ***** válasza:

"De azért gondolkozz el róla időnként, hogy hogyha olyan bonyolult eszközöket tudunk gyártani, mint a számítógép, akkor ugyan miért nem találtak még fel[...]"


Talán mert a kettőnek semmi köze nincsen egymáshoz. Sőt, minél királyabb számítógépeket csinál egy kultúra, annál ostobábban áll más területekhez.



A tusfürdő meg máskor is billeg, csak olyankor lesz*rod:) Ha hangosan dörömböl , meg összevissza csapkodja az ajtókat, vagy átrendezi a szobát, mittudomén, na akkor tarts szellemtől, addig meg felejtsd el, mert teljesen normális, hogy most mindentől megijedsz:)

2010. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta nem történt velem semmien fura dolog!:)
2010. aug. 30. 15:03
 8/12 Kriszti83 ***** válasza:
nem hiszem, hogy egy szellem okozta a tusfürdő leesését. Ha valóban van körülötted szellem, annak más jelei lesznek...de azt írod, nem volt, szóval nincs mitől félned :)
2010. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit ittál tussolás elött ? Drogozol is ? Akkor a zsaruktól félj ne a szellemektől !
2010. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló: hogy jön ide a számítógép???de nagy arcod van ..... -.-"
2011. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!