Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Azt mondták nekem, hogy...

Azt mondták nekem, hogy tudom/megérzem, hogy ki mikor hazudik?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez akkor is, ha csak interneten levelezek valakivel, vagy fontos a személyesen észlelt kisugárzás?
2010. aug. 20. 19:04
 1/9 anonim válasza:
76%
inkább szerintem személlyesen jobb!Én példéul előre megérzem hogy ma sűt-e a nap esik-e az eső...
2010. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 margoz válasza:
Ha ez igy lenne ,akkor már rég kitapasztaltad volna ennek a valódiságát.De ha igaz is,akkor sem lehetne ismeretlen és távol levő emberek ilyesfajta tevékenységét hitelesen eldöntened,mert akkor nem azt mondanák hogy megérzed a hazugságot,hanem azt hogy látnok vagy,emberfeletti képességekkel rendelkezel.Nem lehet hogy csak a környezetedben élöket már annyira ki ismerted,hogy érzed a hangukon a hamisságot,illetve ismered a jellemüket és tudod hogy egy bizonyos esemény jellemzö-e arra aki állitja magáról?
2010. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És tényleg tudod/érzed?

Azt mondták.. :) Kúúva jó.. :) Jósnál voltál mi? Voltam már én is. :)

2010. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt mondták neked.
2010. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha piros a lámpa, nemsokára zöld lesz. Én ezt szoktam előre megérezni.
2010. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Harrr ***** válasza:

Naaaa szóóóval, ez lehet hogy nem fog tetszeni.


Nem különleges képesség, ha megérzed a hazugságot. Nem parapszichológia. Sajnálom.


Szemtől szemben a legkönnyebb kiszűrni, de akár egy levél alapján is ki lehet.

Szemtől szembe:

Az illető testbeszéde (szemmozgása, arca, testtartása) mindent elárul. Ezt te megérzésnek nevezed, de tudat alatt valószínűleg erre reagálsz.

Levélben ez kicsit nehezebb, a szófordulatok, a mondatszerkezet, a fogalmazás módja sokat elárul, ezt is észreveheted.


De ehhez az kell, hogy a másik bénán hazudjon. Aki profi hazudozó, az ellen nem ér sokat a hókusz pókusz. Az ott ver át ahol akar.


Ez nem egyedülálló képesség. Viszont ettől te még lehetsz különleges, vagy a hazugságok felismerésére fogékony. De ez -még egyszer mondom- nem parapszichológia. :)

2010. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én például nem szoktam hazudni, de amikor hazudok azt sosem veszik észre, viszont amikor igazat mondok, akkor azt hitte még a volt pszichológusom is, hogy hazudok. Mondjuk nem vagyok túl szocializált, lehet, nem tudok túlságosan szokványosan viselkedni.

Amúgy tényleg a testbeszéd, stb számít.

2010. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző előtt szólóval, és képzeld, én is felismerem a hazugságot!! (ez most nem szarkazmus:) )DE, én azt is látom, hogy miből. szempilla-, szemöldökrángások, hangszínváltozás, ujjak akaratlan mozgása.. ilyesmik... AZONBAN! már fedeztem fel úgy is hazugságokat, hogy nem vettem észre semmit, és nem is igazán ismertem az illetőt, és tudniillik, elég szigorú vagyok magamhoz ezen a téren, és én ezt mégis, megérzésnek tulajdonítottam.
2010. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

javaslom neked hogy keress rá: lie to me. ez egy tv-s sorozat, pontosan ezzel foglalkozik.

Valahol itt van az igazság: az emberek 1%-a rendelkezik azzal a tulajdonsággal, hogy tudat alatt képes eldönteni, ki hazudik és ki nem. te nem vagy ilyen, de közelebb állsz hozzá, mint a nagytöbbség. Amúgy ez egy nagyszerü képeség, fejleszd és nagy hasznát fogod venni az életben.

Nézz utána: Lie to me, ja és ha érdekel a téma:


Paul Ekman.

2010. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!