Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Írjatok furcsa tulajdonságokka...

Írjatok furcsa tulajdonságokkal rendelkező emberek! Érdekel a jövőbelátás, és egyéb ilyen képességekkel rendelkező emberek leírása saját magukról?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy:

- Mi a jelenség, "természetfeletti" képesség?

- Milyen jelenség kíséri ilyenkor, (Pl. szédülés, fáradság...), van-e előzménye?

- Mióta van, meddig tart...?

Meghallgatok bármi furcsa történetet!

Szkeptikusok kíméljenek!


2010. júl. 26. 01:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

hat.


-fura rezfaszu baglyok jelennek meg este 6 utan

-semmi. huhognak

-este 6 utantol mindennap. gyerekkorom ota

2010. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
megerzem az idovaltozast, valoszinuleg reomas vagyok:P
2010. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Máté98 ***** válasza:
Én meg egyszer csak ülök a szülinapi tortám előtt, gondolkodom, hogy mi lenne, ha elaludna a gyertya. Koncentrálok. Arra eszmélek, hogy elalszik. Aztán volt, hogy úsztam versenyt a haverommal, és késve indultam. Eszeveszettül kartempóztam, és észrevettem, hogy montha a kezem siklana a vízen, de utána nagyon jól megyek. 3 másodperccel vertem meg. De nem a fáradtságtól lihegtem, elhihetitek...Én vagy túl sokat nézek Avatar-t(amit kétlek) vagy tudok bánni a vízzel. Bár a gyertya esetén se értem, mi történt.
2010. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Én ráhangolódok emberekre.Egyik barátnőm nagyon félt, mellette ültem.Szinte hallottam ahogy dobog a szive,és oda kaptam a sajátomhoz.Én eljesen nugodt voltam, a szivem mégis felvette az övének a ritmusát.Van, hogy énis álmodtammár meg a jövőt.Mert emlékszem, mikor elkap az a bizonyos deja vu érzés, akkor emlékszem rá, hogy ezt már álmodtam.Néha énis kitudom találni mire gondol a másik ember.
2010. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én többször álmodtam,hogy kiesik a fogam és akkor mindig meghalt egy ismerősöm.(fogkiesés azt jelenti,hogy meghal valaki).Egyik nap azt álmodtam,hogy mozog a fogam és másnap anyukám megbetegedett,de szerencsére csak 1-2 napos.Egyszer az volt az álmomban,hogy egy nagyon régi faházhoz visz autóval apukám és engem olyan rossz fájdalmas érzés fogott el,még sírtam is,hogy ne hagyjon itt.Ezzel a félig összedőlt kunyhóról többször is álmodtam.Nagyon rossz volt.Nem tudom ez mit jelenthet,ti nem tudjátok?Talán előző életemhez kapcsolódhat?Azt nem is írtam,hogy erdős,külvilágtól messzi helyen volt.
2010. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Nem tudom ezt minek nevezzem, de érdekes dolog szerintem.

Amikor jövök haza suliból és be van kapcsolva egy elektronikus dolog akkor azt érzem. Egyik nap nem voltam itthon, de mikor hazaértem éreztem hogy be van kapcsolva a tévé. Elindultam felfelé a szüleim szobájába és tényleg be

volt kapcsolva.

Ha elmegyek egy tükör előtt, fekete foltot látok. Olyan, mintha egy fekete valamit húznék magam után.

Láttam már szellemet.. valami fehéres dolog lebegett a szobám közepén. Bejöttem, addigre eltünt és kértem hogy ha bárki itt van jelezzen. Elkezdett vibrálni a lámpa majd lekapcsolt. Ilyen nyárinapon is, 37 fokos melegben amikor ülök a szobámban érzem hogy valami jéghideg elmegy mellettem és utána a függöncs is mozog, de mintha erős szél fújná.

2010. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Annyit fűznék hozzá, hogy a TV-t sok ember "megérzi", de ennek van tudományos magyarázata, ugyanis a benne levő sorkimenő transzformátora a hangfrekvenciás tartománynál egy kicsit feljebbi frekvenciával működik, tehát néha lehet hallani sípoló hangot, de van aki konkrétan nem hallja, de "érzékeli" mert pl. a hangszerek is adnak ki még 40KHz-es hangot is.
2010. aug. 6. 10:45
 18/24 anonim válasza:

Én megérzem mások érzéseit. Most 19 éves vagyok, és nemrég tudatosult ez bennem ténylegesen, amikor megismertem egy hozzám hasonlót. Előtte sokat gondolkodtam rajta, hogy mi lehet ez, vagy hogy honnan jöhet, és még mostanra se igazából jöttem rá, pedig igyekeztem utánanézni könyvekben. Többnyire a hozzám közelállóknál jön elő erőteljesen, idegeneknél inkább csak mint egy megérzés.

Fura dolgok az ilyen képességek, és inkább kérdéseket, mint válaszokat hagynak maguk után.

2010. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az emberek és az állatok erőteljesen érzik azt amit én is.

Miután megtudtam hogy a barátom halálos beteg,sétáltam hazafelé a suliból.Mindenki aki mellett elmentem és addig amíg nem látott nevetett,hirtelen szomorú és csalódott hangja lett.Akinek a szemébe néztem,nagyon szomorúan és csalódottan visszanézegetett rám hosszabb időkre,még olyan is volt aki halkan és szomorúan azt motyogta szia(felnőtt). Az állatok szintén nagyon szomorúan és csalódottan néztek rám,szinte mindegyik odajött hozzám.Volt olyan is ami nagyon elkezdett sírni(nyüszíteni).

Amikor pedig hazaértem,a kutyám amint 'megérzett' úgy sírt mint még soha életében.Sőt,azelőtt nem is sírt.

A suliban pedig hiába lepleztem hogy boldog vagyok,hiába (mű)mosolyogtam,akinek csak a szemébe néztem,az ijedten kérdezte mi a baj.

Ha az édesapám vagy bárki átölel hihetetlen és megmagyarázhatatlan módon megnyugszik,de nagyon erőteljesen.

Ugyan ez érvényes arra ha vidám vagyok,ha félek stb.


+Képes vagyok telekinézisre,bár ha tudatosan próbálom irányítani csak éppen hogy megrezzennek a tárgyak.

Miután 'végeztem' fáj a fejem és fáradttá válok de nem csodálom,elég erősen kell koncentrálni és ez nagyon kimerítő.

1 éve vettem kb észre hogy időnként mozognak körülöttem a tárgyak,és kb 3 napja kezdtem el foglalkozni is vele.

2010. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Az egész életemet végig kiséri ez a dolog. S nem mindig olyan vicces ahogy azt sokan elképzelik. Látni mások halálát és szenvedését, hallani a sikolyukat nem éppen szívderítő.

És nem nem vagyok sem skrizofén sem pedig bolond. Öt éves korom óta megérzem ha valaki meghal vagy éppen azt ha egy új élet érkezik a világba. Azóta már nem csak érzek de látok is. Képeket amiket később mutatnak a híradókba.

2010. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!