Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az a okkultizmus röviden...

Mi az a okkultizmus röviden valaki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
az okkult jelentése tiltott, rejtett, tehát a régi időkben az okkult tudományok a tiltott tudományok közé tartoztak, sőt, teljes mértékig átfogták azt. Ma már inkább ismertebb, és elfogadottabb, de megtartotta a nevét (okkultizmus = rejtett, tiltott tudományok)
2010. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem kösz :DD király
2010. jún. 22. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Eretnek gonoszság.
2010. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán okkultista akarsz lenni?
2010. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ÉS ha az akar lenni? :) Ma már nem tiltott és nap-mint-nap egyre elfogadottabbá válik.
2010. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát csak nem tudtam hogy mi az aztán gondoltam meg kérdezem



Meg aztán az egyik haverom állandoan mondja hogy ö okkultista de sajnos nem tudtam hogy mit jelent :DD mostmá tudom .

2010. jún. 23. 09:23
 7/10 anonim válasza:

Idegen szavak szótára!!!

Nem kell megvárnod, hogy mások válaszoljanak

2010. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az egyik haverom is okultista de nagyon bonyolultam magyarázta el , hogy mi az és nem is értettem , meg aztán ö szinte tejesen másrol is beszélt amit itt nekem leírtak. Szóval gondoltam meg kérdezem hogy mi az .
2010. jún. 29. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Az okkultizmus az amitől távol kell magad tartani, amennyire lehetséges. Tök mindegy milyen. A feketemágia wodoo, fehérmágia, boszorkányságok, sámánizmus, sátánizmus, EMO olyan dolgok amik elsőre nagyon izgalmasnak tűnhetnek, de behálóz és baromi nehezen szabadulsz belőle.
2010. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat ,


utolsó de mért gondolod hogy ez rossz lehet volt mer vele valami kapcsolatod esetleg

2010. júl. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!