Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Más is úgy gondolja, hogy a...

Más is úgy gondolja, hogy a hevesen tiltakozók a mágia, és mindenféle okkultizmus ellen, azért teszik ezt, mert félnek tőle? (várom mindenki gondolatát ezzel kapcsolatban, azokét is, akik az ellentábort alkotják, de tudnak ezért okot is adni)

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 16:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Vagy azért,mert félnek tőle,vagy azért,mert még semmi ilyen tapasztalatuk nem volt,nincsenek ilyen képességeik és talán nem is vágynak rá.Amolyan hiszem,ha látom típusok.Én nem ilyen vagyok és nagyon idegesítő tud lenni az ilyen szemellenzős hozzáállás.De érdekes,hogy ellenérveket sorolni azért nagyon tudnak a témában.
2010. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a kedvenc szórakozásom, mikor valaki valamit csodának hisz, én pedig bebizonyítom, hogy NEM AZ. Mindenre van magyarázat, csak egyesek mivel képtelenek megfejteni mágiának meg természetfeletti dolgoknak állítják be.
2010. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
78%

Nekem meg az a szórakozásom, hogy olyan dolgokat említek, amit nem lehet megmagyarázni a józan ész határain belül.


A kérdésre válaszolva:

Igen, sokan félnek, és ezzel összefüggésben sokan azt érzik biztonságosnak, ha legalábbis a "tudósok" mindent tudnak.

Ez nincs így, és ez zavaró (nekem is, de ez van...)


Tudnunk kellene nyugodtan, bölcsen vitázni vagy méginkább csak úgy élni egymás mellett. Nekem nem egy erőltetett célom az, hogy győzködjek másokat.

Ha nem, nem.

2010. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Ma 16.20

Ezt megfejtenéd légyszives? :)


"Én vagy 3-4 éve nyáron egyedül voltam itthon este anyámék horgásztak.

Éppen aludni készültem volna kb 23.00 óra fele bebújtam az ágyba kop sötét volt és a nagy csöndben hallottam, mintha valaki "topogna" a szobámba :S annyira ijesztő volt!! Kiugrottam felkapcsoltam a villanyt és bekapcsoltam a számítógépet..

Elkezdtem netezni, az ablakom nyitva volt... (mellettem!kb. fél méterre)

[Lent az alsó szinten az összes ablak be volt zárva, szóval huzat nem lehetett]

...És egy akkorát csapódott befelé, hogy megrepedt az üveg! :S Hát nekem akkor szerintem volt vagy 300 a vérnyomásom...Reggelig fent voltam míg világos nem lett...


Addig nem is hittem semmilyen természetfeletti dologban, de azóta meg vagyok áldva velük :) :/"

2010. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Szellőzőnyílás, vagy bármilyen nyílás=huzat
2010. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Biztos , hogy nem mert a szobám fent van az emeleten a "szellőzőnyílás" meg a gázkazánnál van a földszinten és nagy a házunk addig mire lemegyünk van egy pár zig-zug:)
2010. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
A szobád az emeleten van, minél magasabban vagy anál hevesebbek a széláramlatok, becsaphatta az ablakot a szél is, függetlenül, hogy volt e huzat. Vagy egy madzag amit magaddal húztál és 1 hirtelen mozdulattal puff
2010. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

De hányszor csapódott be már másnak is huzattól az ablak?? Rengetegszer..

De úgy hogy megrepedt meg ki is tört az üvegből egy darab??


És mivel magyarázod a topogást hm? :D

2010. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
A topogás a legegyszerűbb, mivel emeleten vagy a tetőszerkezet néha ropog, gondolom nem 3éves házatok van hanem több, de még számtalan oka is lehet ezen kívül. Az üvegdarab pedig azért esett ki, mivel az ablak NAGYON becsapódott, rejtély megoldva.
2010. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
De a padlón topogott valami :) és nem egy helybe hanem ment vagy 2 métert.
2010. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!