Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Más is úgy gondolja, hogy a...

Más is úgy gondolja, hogy a hevesen tiltakozók a mágia, és mindenféle okkultizmus ellen, azért teszik ezt, mert félnek tőle? (várom mindenki gondolatát ezzel kapcsolatban, azokét is, akik az ellentábort alkotják, de tudnak ezért okot is adni)

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 16:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Akkor bizony ideje kihívni egy rágcsálóirtót, mert bizony egy egér van a szobádban.
2010. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
58%

Mindenre van magyarázat, csak egyesek mivel képtelenek megfejteni mágiának meg természetfeletti dolgoknak állítják be"


Akkor te okosabb vagy,mint az összes tudós,ha mindenre tudod a magyarázatot!!!Gratula!!!Akkor magyarázd már el nekünk,hogy az a vég jógi hogyan él kaja nélkül?Biztos a tudósaink is kíváncsiak lennének a te hatalmas "mindentmeglehetmagyarázni" tudásodra!Köszönjük,az emberiség nevében,mester!



Amúgy igen,félnek,és ha saját szemmel látják,magukat is betegnek titulálják,majd megbolondulnak,és pszichiátriai segítségre szorulnak,mert nem tudják elfogadni mi történt velük..szép jövő..nekik jobban tetszik,mint hogy csak annyit értenének meg,hogy ők sem mindent tudók,és bizony lehetőséget kell adni minden ilyennek..csak annyit,hogy létezhet..és mikor esetleg bebizonyosodik számukra,azt mondhatják,hogy jéé,létezik!Nem pedig a pszichiátriára rohangálnának,ahol szintúgy bolondnak vélik..

2010. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Te most akkor fölém akarsz ezzel kerekedni és megmagyarázni azt, hogy én nem tudok mindent megmagyarázni, ha én mester vagyok akkor te kinek képzeled magadat? Istennek?
2010. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
61%
mester,a székek vándorlására mit tudsz kitalálni?Alvajáró vagyok,mi?! :DDD k*rva jó vicc ám..te tipikusan az vagy,aki ha közeledik hozzá egy földönkívüli,letépi az arcát,mert biztos maszk!Az ilyen embereknek olyan szép kis világ van összerakva,el sem tudják képzelni,mi van még a realitáson kívül..elég kis logikával működhet az agyuk,kb mint egy bennszülötté,aki lemadarazza a repülőgépet..
2010. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
én csak egy iciri piciri porszem vagyok hozzád képest Mester!! :DDDDDDD
2010. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Majd csörögj rám ha látsz egy széket magától repülni, addig hivatalosan te vagy a hü*ye.
2010. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
58%
Azért lehetek hülye,mert te vagy a Mester,tudom,hogy nálad mindenki hülyébb,MEsterr!azt nem értem,hogy a tudomány a paranormális tevékenységeket miért vizsgálja?Talán nem hisznek neked,Mester? :DD XDD
2010. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%
Azért vizsgálják, hogy értelmes logikusan megmagyarázható választ találjanak rájuk, csak nincs még meg a kellő bizonyíték.
2010. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
58%
De te mindent meg tudsz magyarázni Mester,miért nem szólsz nekik? :D
2010. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
Felesleges, sem a vallásosakat sem a többi kitalált baromságban hívőket nem tudom meggyőzni, hogy gondolkodjanak el a témán, mert olyan erővel hisznek benne, amit szinte tényleg képtelenség megtörni, az ilyenek miatt vannak a háborúk is, de így tovább.
2010. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!