Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánisták & boszorkányok...

A sátánisták & boszorkányok (wiccák) a keresztények segítségét kérik és zsoltárt olvasnak fel. Kezdenek jó útra térni?

Figyelt kérdés

Lehet sokan nem gondolták volna, hogy a világ boszorkányai összefognak valaki ellen és azoknak a segítségét kérik (keresztények), akiket eddig átkoztak és ott tapostak ahol tudták. Lehet a vizöntő jegyében tudatosság, fejlődés útjára lépünk folyamatosan és ennek a kezdeti lépése lenne ez a kérés, amely egy összefogás az U.S.A elnöke ellen?


[link]



2017. márc. 4. 20:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Mint Sátánista kijelenteném NEM mindannyiunk rossz ember, hiszen köztünk is van jó és rossz is, de nyilván mindig az ostoba ördögimádókat keverik össze velünk ami kicsit sértő, de nem kövezek meg érte semmit. Kicsit bántó viszont, hogy leminősíted embertársaid szimplán az életmódjuk vagy vallásuk miatt. Emiatt egy ember se lesz jobb vagy rosszabb. Igen Sátánista vagyok és mégsem átokozódtam, vagy áldoztam fel bármit SOHA az életem során. Szomorú, hogy az emberek azonnal amint meghallják a Sátánisták/boszorkányok szót egy gonosz vérszomjas őrült csordára gondolkodnak akik világuralomra akarnak törni. És a boszorkányok is olvashatnak zsoltárokat és hihetnek a Keresztény Istenben hiszen az egy életmód nem egy vallás, ne keverd össze a wiccaval. Viszont összefoglaló a valószínűleg haszontalan irományomról: Tájékozódj több helyről, mielőtt valami olyanról kezdenél el véleményt formálni melyet nem ismersz. Ilyet az ostobák tesznek te pedig nem vagy az.
2021. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
A keresztények között több a kétszínű és gonosz, mint a sátánisták és boszorkányok között. Egyébként meg ki mondta neked, hogy minden boszorkány átkozódik? Mert amelyik normális, az nem tesz ilyet!
2021. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki égetett kit.

Bizonyos szemszögből az is ember áldozat volt a hit nevében...


A boszorkányok?

2021. márc. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!