Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánisták & boszorkányok...

A sátánisták & boszorkányok (wiccák) a keresztények segítségét kérik és zsoltárt olvasnak fel. Kezdenek jó útra térni?

Figyelt kérdés

Lehet sokan nem gondolták volna, hogy a világ boszorkányai összefognak valaki ellen és azoknak a segítségét kérik (keresztények), akiket eddig átkoztak és ott tapostak ahol tudták. Lehet a vizöntő jegyében tudatosság, fejlődés útjára lépünk folyamatosan és ennek a kezdeti lépése lenne ez a kérés, amely egy összefogás az U.S.A elnöke ellen?


[link]



2017. márc. 4. 20:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Na jó én itt most kiégtem xD Most elkövetem az első áthágásomat és megkérdezem, hogy milyen egyházhoz tartozol? (itt el akartam küldeni) nem akarok hitvitát kezdeményezni... De 1. Jézus=/= Istennel 2. Sem a sátánisták sem a boszorkányok nem áldoznak embert 3. Az ő hitük semmivel sem kevesebb a tiednél! 4. Tudatlannak nevezel másokat pedig a szellemi szinted a földet verdesi... Milyen oknál fogva képzeled, hogy jobb vagy bárkinél? Én is tudok oldalakat meg yt videókat linkelni de nem fogok. See you soon!
2017. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

Többen leírták a véleményüket amit én is osztok. pl 9# és utolsó.


Hát van mit még tanulnod. Mert a nyilatkozataid elég izé... Nyomik. Bocs.

2017. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Missi_Key ***** válasza:
51%
da fuck is this shit?
2017. máj. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Aneem ***** válasza:
80%

1. A kereszténység fajokat és civilizációkat írtott ki, isten nevében halomra gyilkolták az embereket. Ha van a Sátánnak Zsinagógája a földön, akkor a keresztény egyház 100%-ban az.


2. Miért kellene összefogni Trump ellen ? Trumpot "elviekben" a fény oldal tette oda ahol van, de sajnos mára már elbukta azokat a jó pozíciókat amiben szükség lett volna a segítségére. Ma Trump kb azon a szinten van mint Hilary Clinton, nincs szava és kiszolgálja a világ és országok tulajdonosait, akik nem feltétlenül a megválasztott vezetők.


Ha a boszorkányok valóban ezt tennék, egyébként itt óriási fogalomzavarok vannak a teljes kérdésben, eléggé nyilvánvaló hogy a kérdező innen onnan összeloptt elemeket vegyítve tett fel egy olyan kérdést aminek semmi alapja nincs, akkor miért trumpot támadnák meg ? Miért nem azokat támadják akiké a valódi felelősség azért hogy a világban mindenki öli egymást ?

2017. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Kèrdező, a keresztènyek a gonoszak ès tudod mièrt. A vak hit, ha azt mondja nekik a pápa (iSTEN) állítólagos földi helytartója, hogy azt mondta neki a főnök, hogy holnaptól jègkrèmet kell árulniuk, hogy a mennybe mehessenek akkor bizony mindenki elkezd jègkrèmet árulni aki mèllyen vallásos. Kicsit járj utánna, hogy az egyháznak manapság mekkora befolyása van az oktatásra, a gazdaságra ès a technológia visszaszorítására.
2017. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyikben sem vagyok érintett de a Wicca-t és a sátánizmust nem kéne egy kalap alatt említeni...
2017. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Boszorkány vagyok, de magasról teszek Trumpra, meg az USA-ra. Viszont Orbánnak még egy húzása van és kiátkozzuk a 🌲 szba.
2019. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Húú de el vagy tájolva basszus. Azt a rohadt. Eszméletlenül fogalmad sincs arról se amit ki mondasz, nem hogy amiről beszélsz közben.
2019. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ajánlanám az alapos utánajárást a wiccának és a sátánizmusnak is, mert ezzel csak saját magadat járatod le.

Sátánista vagyok, és nyugodtan kijelenthetem hogy nem áldozunk embereket vagy állatokat, Sátán és a Démonok számára is szent teremtmények a gyermekek és az állatok. Sátán sosem buzdított senkit semmilyen erőszakos bűncselekményre, sátánistaként is vannak erkölcseink.

Illetve azt is kijelentem hogy a wiccának az égegyadta világon semmi kőze a sátánizmushoz, sőt a wicca egy amolyan keresztényesített vallás egy kis pogány fűszerrel. Egy újpogány vallás, ha úgy tetszik. Semmi közünk egymáshoz.

Érdekes egyébként, hogy láthatóan mély keresztény vallású vagy, de ennek ellenére tájékozódsz, de szerencsétlenségedre hiteltelen oldalakat használsz hozzá. Ha ennyire értesz az asztrológiához tudnád hogy nem csak az egyik szempontot kell nézni...Vedd figyelembe a szaturnuszt és azt hogy belép egy szilárd jegybe. A vízöntő korszaka ezúttal más lesz mint eddig, sőt - katasztrófákat fog hozni.

És, megint csak hangsúlyoznám hogy a wicca boszorkányoknak semmi köze hozzánk. Ők az egyik úton járnak, mi a másikon, más célokkal és eszközökkel. De badarság lenne kikiáltani azt hogy ez a vallás gonosz, a másik pedig szent és jó. Azt mondod hogy a boszorkányok eltapossák a keresztényeket, erre te is ezt teszed egy kis mini-verzióban amikor a kommentekben fröcsögsz. Hidd el, a wicca boszorkányokat nem izgatja túlságosan a kereszténység, ahogy minket se túlságosan, már csak azért se mert épp összeomlóban van. A sátánizmus sem egy "gonosz" vallás. Vagy hogy képzelsz el minket? Fekete ruhában, fehérre festett arccal gyertyák és krétával rajzolt pentagramma közepén táncolva egy rituális késsel és egy csirkével? Vagy hogy meglékelünk egy kecskét és megisszuk a vérét?

Ez baromság, és tévhitek hálója (bár ami engem illet nem vetem meg a szűzvérben való fürdőt, jót tesz a bőrnek). Ugyanolyan emberek vagyunk mint bárki más, és a homlokunkra sincs ráírva hogy "Sátánista".

2019. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
bocsi, de még annó elolvastad a cikket miekött feltetted a cikket?
2019. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!