Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Engem az átok küldés érdekelne...

Engem az átok küldés érdekelne, valakinek sikerült már hatásosan?

Figyelt kérdés
Negatív vélemények nem érdekelnek. Tudom visszaszál, meg hasonlók. Szerintetek, h kell gyertya mellett sokszor elmondani akire küldjük és koncetrálni?
2016. dec. 24. 18:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Kèrdèsed árulkodik szándèkodról ès azok akik tudják, hogy kell, nem fognak ártó szándèkokat megsegíteni azzal, hogy leírják a hogyant. Felejtsd el. A negatív èrzèsek mások iránt, benned vannak, rád hatnak.
2016. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem száll vissza, meg hasonlók, és viszonylag könnyű, sokféle módszer van. Én nem írok neked konkrét módot, de használd az internetet, tele van vele, és a szándék a lényeg, a módszer másodlagos.
2016. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Magad is mef vagy átkozva.Tárd ki a szívedet Istennek,hogy lemossa rólad a szennyet!
2016. dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azt se tudod, mi az átok szó jelentése. Olvasgasd az Ószövetséget, az istenetek többet átkozódik benne, mint az átlag nyolcker lakos, ez pedig elég nagy szó. Követendő példa valóban.


Kérdező, megkaptam az üzenetedet, sajnos nem írhatok neked konkrét technikákat személyes okokból. De hidd el, szinte minden működik, ami az interneten van, és komolyabbnak hangzik annál, mint hogy egy gyertya mellett ismételgeted az illető nevét. Remélem azért, hogy megvan az okod rá, hogy így döntöttél.

2016. dec. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Hülyes vagy ha elàtkozol valakit kèrdező!
2016. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%

,,Áldjátok azokat, a kik titeket átkoznak,

és imádkozzatok azokért, a kik titeket háborgatnak.''


Lukács 6:28

2016. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
0%

,,31.És a mint akarjátok, hogy az emberek veletek cselekedjenek, ti is akképen cselekedjetek azokkal.


32.Mert ha csak azokat szeretitek, a kik titeket szeretnek, mi jutalmatok van? Hiszen a bűnösök is szeretik azokat, a kik őket szeretik.''

2016. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem piacon vagy ne tukmáld a vallásod.
2016. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból. Ennyi idő elteltével mi a véleményed az illetőről? Én 10-20 évig kínlódtam valakivel, próbáltam átkozni. De sok év után kipróbáltam a dupla csavart. Megpróbáltam áldást küldeni neki, sok gyakorlás után nem gyűlöletet, hanem sajnálatot éreztem felé, bónuszként megnyugodtam. Más lett a kisugárzásom felé, amitől megőrül, de az nem az én gondom. Minden jóban van valami rossz mondás is igaz. Elismerést és megbecsülést nem mindenkitől kaphatod meg, van aki lehúz, hogy magasból köpjön le. Akit átkoznak azt ritkán szeretik az emberek, eleve nem lehet könnyű dolga.
2021. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!