Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tegyek ilyen esetben?

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Én régen wicca boszorkánysággal foglalkoztam de történtek elég kemény dolgok így fel hagytam vele mert rá jöttem h rossz dolog,de a halloweent megtartottam mert az már egész kicsi koromban is jelen volt az életemben jóval a boszi korszakom előtt.Minden éven kidíszítem tökökkel és szellemekkel a lakást.Ez idén sem volt másképp,de most úgy tűnik h el vetettem a sulykot. Idén egy temető dekorációt állítottam fel a hátsó udvarunkban.Van egy Jehova tanúja rokonunk(mi nem vagyunk Jehovák) aki mikor meglátta a temető dekorációmat azt mondta h romboljam le az egészet mert ezzel sötét démoni erőket mozgatok és ez bajt fog hozni.Én persze nem hittem neki és belátom nagy hiba volt.Tegnap halloween estéjén el ütötték a cicámat.Azt hozzá kell tennem h fekete cicus volt.Pont halloweenkor ütik el egy volt okkultista fekete cicáját.Ez nagyon furcsa egybe esés, főleg mert ez a Jehova ismerősünk figyelmeztetett engem.Szellemeket és démonokat leggyakrabban megidézéssel lehet jelenésre bírni legalább is rendes körülmények között.De a halloween v mindenszentek az más mert ezen az éjszakán az élők és holtak közti világ el van vékonyodva legalább is a legenda szerint és úgy tűnik h nem kell idéző szertartás ahhoz h be vonzzuk a rosszat.Elég egy kertbe felállított temető dekoráció is.Nem tudom h tényleg 1 démon intézte úgy h elüssék a macskámat v egy természet feletti erő így akart figyelmeztetni arra h veszélyes dolgokkal játszok de azt tudom h a cicám nem természetes úton halt meg és h még nem volt itt az ideje.Tegnap óta nem tudom mért de valami rossz érzés van bennem.Ma fel kerestem a Jehova ismerősünket és ő azt mondta h sokat imádkozzak és égessem el az összes halloweeni dekorációmat.Hát a kerámia tökjeimen kívül a többi már a tűzben ég.A biztonság kedviért ma délutánra meg beszéltem 1 randit a helyi plébánossal és az ő tanácsát is kikérem ezzel kapcsolatban.Lehet h megkérem h szenteltesse fel a lakást és az udvart.

2016. nov. 1. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem a démonokkal van a legnagyobb baj ,hanem az olyan emberekkel akik nem értik meg hogy magyarországon nincs olyan hogy halloween!!! Amúgy meg ha egy démon szállt volna meg akkor az benned tett volna kárt és nem a macskádban!
2016. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A Jehova tanúi a legostobább, legelvakultabb térítő vallást követik, te meg inkább hiszel neki, mint a saját eszednek, hát a pogány korszakodból semmi értelem nem ragadt rád, az is biztos... Hidd el, nem a dekorációd miatt ütötték el a macskádat. Mellesleg sajnálom, mert én is nagyon szeretem a cicákat.
2016. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen a Jehovák valóban nagyon fanatikus vallási csoport de az iszlámok,meg a vallási öngyilkos merénylők Pakisztánban sem különbek.Am minden vallás fanatikussá teszi az embert ha túlságosan bele éli magát.Nem kell ahhoz Jehovának lenni.Én a pogány kultuszommal voltam fanatikus és eléggé pórul is jártam.Azóta inkább kerülöm a vallási formákat és csak olyanba hiszek ami létezik pl tudomány és orvos tudomány.
2016. nov. 1. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy azok, ahogy a legtöbb vallás is az, ami keményen dogmákra épít. A keleti vallások némileg kivételek. Kár, hogy nem találtad meg a spirituális utadat, de gondolom nem véletlen alakult így, és ha fanatikusan álltál hozzá, akkor nem is haladtál jó úton. Amúgy személyes ügyed, miben hiszel. Szóval én nem szólok bele, nem is akarok. Csak azt tudd, hogy a macskád nem miattad halt meg, úgyhogy emiatt nem kellett volna elégetni semmit egyrészt, másrészt meg ne legyen bűntudatod miatta, ez a lényeg.
2016. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napóleon Hill - 356 gondolat minden napra.
2016. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!