Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tanácsolnátok ilyen esetben?

Mit tanácsolnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Megromlott a legjobb barátnőmmel a kapcsolatom 6 év után...:S már lassan 2 éve nem beszélünk, de még mindig gondolok rá, de ezek a gondolatok legtöbbször negatívak, mert elég sok szemét húzása volt (hazudozott, elárult, átvágott, ki akart közösíteni, az osztályképen összeszúrkálta az arcom :D :D...stb.) Tudom ezek írtó 'gyerekesnek' tűnnek, de még mindig bánt, még mindig bennem maradtak ezek a dolgok, és nem tudom, hogyan léphetnék túl rajta, főleg azon, hogy meg sem beszéltük ezeket,a 'barátságunknak' egyik napról a másikra lett vége mikor más suliba mentünk gimi után. Kérlek segítsetek!

Akár mágia ötletekkel; vagy csak egy egy jó tanáccsal! Nagyon szépen köszönöm!


2010. okt. 24. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk megpróbálhatnál vele kibékülni.
2010. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont azért nem megy ki a fejedből mert összeszurkálta az arcodat a képen. Ez is mágia. Minek barátkozol olyannal aki ilyen rosszindulatú és elárul? Inkább beszélj vele semlegesítsd a viszonyt és igyekezz aztán kerülni.
2010. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Képtelen vagyok kibékülni vele...és az a legszörnyűbb az egészben, hogy a közös baráti körünk előtt is engem állított be a 'köcsög barátnőnek' aki őt csak úgy eldobta...:S:@

és ráadásul az a legrosszabb párosítás, ha valaki nem csak gonosz , de még hülye is mellé (szóval tényleg nagyon buta egy illetőről van szó)

2010. okt. 24. 22:28
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogyan kellene semlegesítenem a viszonyt? Ha meglátom tuti leordítom a fejét és jól kiosztom.:/
2010. okt. 24. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Ülj le egy asztalhoz, rakd le a képét az asztalra és egy gyertát mellé. gyújtsd meg a gyertyát, és nézd a képét folyamatosan, amíg nem kezdesz el pislogni, ha pislogtál, mond azt 9-szer, hogy elfelejtelek örökre, többet nem fogsz az eszembe jutni!! ezután tépd össze a képet vagy égesd el, és zuhanyozz le! :) ez az egyik mágikus módszer!=)
2010. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah persze, majd a kép rabságba ejtette a lelkét vagy a szellemét, és lehet vele voodoozni, stb... Hát figyu, szal egy normális tanács: Ha télleg ezt csinálta veled, akk nem érdemli meg, hogy rágondolj, nem is barát az ilyen, felejtsd el, keress valaki mást, és ne rágódj ezen egész életedben, néha tovább kell lépni.
2010. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!