Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Engem az átok küldés érdekelne...

Engem az átok küldés érdekelne, valakinek sikerült már hatásosan?

Figyelt kérdés
Negatív vélemények nem érdekelnek. Tudom visszaszál, meg hasonlók. Szerintetek, h kell gyertya mellett sokszor elmondani akire küldjük és koncetrálni?
2016. dec. 24. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi nem szokott hozzá elég lenni .
2016. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Baromsàg az egèsz. Ha haragszol valakire es rosszat akarsz neki menj ida es verdd pofan, ne ilyen nem lètezo hokuszpokusszal probalkozz, 'mert egyreszt nem mukodik, nincs ilyen, masreszt gerinctelen
2016. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha működne, akkor az emberek többsége már átok alatt nyögne. De a politikusok biztosan.
2016. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
mivan nem kaptad meg a legoda.-t ?
2016. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
most nem jó átkot küldeni mert a postát így is leterheli a bözsi utalvány kézbesítése...
2016. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Küldd valamelyik futárszolgálattal!
2016. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
a futárszolgálat se jó mert azok meg a karácsonyi garanciális cuccokat fuvarozzák...
2016. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Hirtelen felindulásból ne csinálj hülyeséget!

Tudod jól, hogy visszaszáll!


Miért akarsz magadnak rosszat? Mazoista vagy?



Kérdésedre a válasz:


Ahhoz, hogy ez sikerüljön, egy magasabb tudatszintre kell, hogy juss. Ehhez arra lesz szükséged, hogy éretten gondolkodj. Több év/évtized mire eljut ide az ember.

2016. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ilavrita válasza:
55%
igaza van az előttem szólónak, ha egy magasabb tudati szintre jutsz, már nem az lesz a gond, hogy fogjon az átkod, hanem, hogy, véletlenül, hirtelen felindulásból, ki ne csússzon a szádon, vagy hogy levedd mások átkát szeretteidről, magadról, ismerősökről, stb...ez sokkal nehezebb, mint megátkozni valakit.hogy hogy tudnád magad magasabb tudati szintre hozni? úgy hogy elkezdel spirituális dolgokkal foglalkozni. pl:csatlakozol valamelyik vallási közösséghez, ahol jól érzedmagad, el tudod fogadni a tanításokat, vagy ezotériával kezdel foglalkozni, tanfolyamokon, könyvekből, stb.. a lényeg, hogy neked kell megtalálnod az utad. úgy látszik most jött el számodra az ideje. sok sikert!
2016. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!


Nagyon jó dolgokat írtál le, viszont nem hiszem, hogy csatlakozni kell egy egyházhoz. Felesleges, egyedül is képes az ember magasabb tudatszintre emelkedni, meditációval pl.

2016. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!