Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötésnél (lent)?

Missi_Key kérdése:

Szerelmi kötésnél (lent)?

Figyelt kérdés

Ha valakit nem szerelemből kötök, csak próbaképp vagy egyéb haszonért, az kizárja e hogy más belém szeressen?

Teljesen nyilván nem, hiszen lehet több kötést, de akinek tényleg belém kéne szeretnie érzékelni fogja e az ùm. "Konkurenciát" illetve bezavarhat e a kötés ha csak egyirányú (én nem szeretem)



2015. jún. 21. 18:36
1 2 3
 21/27 Monotropus ***** válasza:
0%
Most egyebkent sajat magadat cafolod. Szerelmet akarsz kotni, de nincs szukseged ra ha nem fogad el. Ja tenyleg! Csak a penze kene! Szanalmas egy faj vagytok ti nok...
2015. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Monotropus

Olvass figyelmesebben.

Nem a szerelemért akarok kötni, hanem gyakorlásképp. Illetve ha szerelemből megtesznem értem dolgokat az se hátrány.


A kérdés meg arra vonatkozott hogy ha lenne olyan ember, akit még nem is ismerek, nem kötöttem, de minden szempontból tökéletes, (vagyis elfogadna , tehat a teny h használok fekete mágiát nem zvarná stbstb)

Akkor a kötés maga megakadályozza e hogy észrevegyen. .

2015. jún. 23. 11:14
 23/27 Monotropus ***** válasza:
Fekete magia jujujjj... Szoktal csak ugy heccbol is varazsolgatni, vagy csak amikor le akarsz huzni vkit? Ja es en nem fekete magianak hivon hanem pi..anak! A lab szettetelhez erthetsz, de a magiahoz kozod nincs!
2015. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Monotropus

téged ennyivel el lehet varázsolni? szomorú és csalódott ember lehetsz...

2015. jún. 23. 22:25
 25/27 Monotropus ***** válasza:
Nagyon jol latad.... Szomoru es csalodott vagyok.
2015. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Monotropus ***** válasza:
Contra vim mortis, non est medicanem in hortis!
2015. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem kutattad elég jól át azt a kertet. Vagy épen csak Nem kutattad elég jól át AZT a kertet
2015. jún. 24. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!