Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötésnél (lent)?

Missi_Key kérdése:

Szerelmi kötésnél (lent)?

Figyelt kérdés

Ha valakit nem szerelemből kötök, csak próbaképp vagy egyéb haszonért, az kizárja e hogy más belém szeressen?

Teljesen nyilván nem, hiszen lehet több kötést, de akinek tényleg belém kéne szeretnie érzékelni fogja e az ùm. "Konkurenciát" illetve bezavarhat e a kötés ha csak egyirányú (én nem szeretem)



2015. jún. 21. 18:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Lótusz paktum un satanus exum dulus via lergo.
2015. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Hogy kell ezt a szerelmi kötést?
2015. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
23%
Huo Xianrennek mindenben igaza van, Lucifer666 hülyeségeket írkál. Majd megtapasztalod magadon, milyen, ha a szabad döntésedben korlátozva leszel, mert visszaüt, rájössz majd milyen ez a "csak gyakorlás". Egészségedre.
2015. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%

Nem fogja megtapasztalni, mert nem létezik semmilyen mágia.

https://www.youtube.com/watch?v=D8lV1To-_fU

2015. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Lucifer-666

WTF? :D

ezt már hallottam..kb gyerekkoromban..valami mondóka?


13

:D cuki vagy, és naív...nem üt vissza semmi. vagyis neked igen, de hagyjuk :D

2015. jún. 21. 20:48
 16/27 A kérdező kommentje:

megint megtaláltad az egyik kedvencem :D bár anyira nem nehéz gondolom :D


https://www.youtube.com/watch?v=wUTtr1X1Eb4

2015. jún. 21. 20:50
 17/27 anonim ***** válasza:
19%

"nem nagyon érdekel hogy alantas, bőven használhatnám sokkal csúnyábban is..."


Ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy szerinted rendben van, ha egy metróállomáson a zsúfolt peronon várakozva kilopod valakinek a pénztárcáját a táskájából, mert végeredményben azt is megtehetnéd, hogy belököd a sínekre az érkező metrószerelvény elé.


Én azt kívánom neked, hogy mielőbb juss el arra a tudatossági szintre, amin az életedben felmerülő komolyabb kihívásokkal, nehézségekkel kapcsolatban felismered, hogy melyik korábbi tetteid karmikus következményei.

2015. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Monotropus ***** válasza:
32%
Ahelyett, hogy itt kotogetnel, inkabb azon gondolkozz el mi van akkor, ha a fiu/ferfi tenyleg szeret? Nagyon remelem, hogy hamar ra jon majd a szerencstlen, mekkora egy szamito kis dog vagy!
2015. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Monotropus ***** válasza:
40%
Es abszolut egyet ertek a #17-es hozzaszoloval!!
2015. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

17-

erre most mit mondjak? nem érdekel. ha kilopnám vagy ha lelökném, a törvény mindkettőt bünteti, az átkot nem.


karma meg nincsen.



Monotropus

ez aranyos volt. én is remélem, mert nincs szükségem olyan férfi szerelmére aki nem fogad el akkor ha gonosz vagyok.

2015. jún. 23. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!