Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Különböző kinézisek, például...

Különböző kinézisek, például telekinézis, fehér mágia érdekelne! Kinek milyen ismerete van ebben?

Figyelt kérdés

Mit kell tennem, hogy elsajátítsam például tárgyak mozgatását, mit és mennyit kell gyakorolni, egyéni tapasztalatok érdekelnének.?

Tudom, hogy vannak szkeptikusok, valószínűleg meg is fognak jelenni itt is, mindegy. Én kíváncsi vagyok, valaki aki jártas a témában / képes valamire, meghallgatnám.


2015. jan. 18. 02:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azokat azért könnyebb kutatni, mert gyakoribb, hogy spontán megtörténik emberekkel, hogy megéreznek valamit. Meg az ismert fizikai törvényeket nem röhögik körbe. A telekinézist ezért nehéz kutatni. Spontán ritka, könnyű csalni, és ha valaki véletlen nem csal, azt se tudják magyarázni. Értem mire célzol azzal hogy nem bizonyíték, de a jelenség létezését ettől én még nem zárnám ki. A jógikról pedig több mint kétezer éve hallani, hogy ilyesmiket képesek létrehozni.
2015. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Spilerke ***** válasza:
#11 Azokat nem könnyebb kutatni. Ha létezne a telekinézis könnyebb lenne be bizonyítani, hogy létező, mivel csak rá kéne venni azt a bizonyos embert, aki azt állítja magáról, hogy képes a tárgyakat lebegtetni természetesen hiteles és leellenőrizett körülmények között. Ezt úgy kell érteni, hogy nem rejtegetne semmilyen segédeszközt, és ezt a műveletet valódi kutatók hajtanák végre a felvételek pedig nem kétes eredetű forrásokból származna. Akkor természetesen azt mondanám, hogy tévedtem neked van igazad, de aligha hiszem, hogy ez valaha is meg fog történni. Utána pedig jöhetnének a kutatások, mivel ahogy már korában is mondtam, csak az után lehet kutatni, ami létezik.
2015. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg esetleírás van, hitelesebb is, kevésbé hiteles is. Azt meg úgy is te döntöd el, hogy elhiszed e, vagy sem. Nekem meg mindegy.
2015. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 TatyóKirály ***** válasza:

A mágia és az okkultizmus, meg a parapszichológia meglehetősen eltérő témakörök.

[link]


Ez a könyv egészen jó kiinduló alap, amennyiben a parapszichológia érdekel (ki kell ábrándítsak úgy látom pár embert, ezek a dolgok mérhetőek, és tudományosak)

2015. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez a könyv nekem is megvan. :D
2015. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!