Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell elkészíteni?

Hogyan kell elkészíteni?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy pálca. A boszorkányok használják a rituálékon. Legalábbis kellék.

De én azt szeretném megtudni, hogyan kell olyan pálcát készíteni, amivel könnyebben menne a telekinézis?! Elég csak egy kifaragott fadarab valahonnan, vagy van külön valamilyen felszentelés vagy ilyesmi, amivel már a pálcát lehet telekinézisre használni?!

Bocsi, ha nem volt érthető, amit írtam, de ma gondoltam egyet, hogy pálcával könnyebben menne-e a telekinézis. Így elmentem sétálni. A templomnak van egy jó nagy kertje, oda belehet menni, meg ott van a múzeum is. Ott vannak fák, biztos találok valami botot a földön vagy valamit. Bementem a kertbe. Lenéztem a földre, de alig volt ott fadarab, maximum egy-kettő, de azok is töredékek voltak. Majd hátranéztem és láttam ott valakit, nem tudom ki lehetett, hisz senki nem volt arra, de nem foglalkoztam vele. Majd valahogy a többi rész kimaradt, de ami megmaradt az is homályos, arra emlékszem már csak tisztán, hogy ott voltam egy pont olyan hosszúságú, pont olyan vastag botnál, amilyet szerettem volna. Valahogy mikor a kezembe vettem éreztem az erőt benne. Nem vicc, az egész testemet jó érzés öntötte el. Azt nem dobtam el, úgy óvtam mintha az életem függne tőle, mert tudtam, hogy ilyet másikat nem találok. Majd hazamentem, és kifaragtam, kiszépítettem, de a markolatához nem nyúltam, azt úgy hagytam. Ha valakit érdekel a további része, hogy mit csináltam vele, az írjon priviben, de csak olyan, aki tényleg hisz benne vagy ért hozzá.

A Harry Potteres dolgok nem érdekelnek.



2014. dec. 31. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

"valakit érdekel a további része, hogy mit csináltam vele.."


ha 30 alatti lány vagy, akkor engem érdekel :)

2015. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezt bebuktad, mert fiú vagyok, és semmi olyat nem csináltam vele.
2015. jan. 4. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!